3. sraz

Tento sraz proběhl 25. října 2007 v Praze. Chtěli jsme, aby zpráva byla trošku z více úhlů, a proto jsme se rozhodli, že různí autoři popíší průběh srazu celý ze svého pohledu. Neděste se, zprávy jsou poměrně krátké :o) 

Zpráva ze 3. srazu - Sethes

3. sraz
LadyCroft tým - 23.11.2013 17:05
Zpráva ze 3. srazu - Sethes

Předem se chci omluvit, ale tento popis nebude ani zdaleka kompletní. Jak všichni víte, sraz proběhl již 25. října loňského roku a dnes je jich duben. To něco napovídá, že paměťové mezery jsou opravdu velkého rozsahu. Nicméně se pokusím sepsat co nejvíce věcí, abyste si i vy mohli udělat obrázek o tomto dni.

Zpráva ze 3. srazu - Potkanka

3. sraz
LadyCroft tým - 23.11.2013 17:06
Zpráva ze 3. srazu - Potkanka

Co tak na úvod říct, abych nějak hezky začala? Tak třeba že můj první úspěch bylo už to, že jsem se vůbec dostala do Prahy. Ne, nic se nestalo, jen se jaksi pořádně nevyznám v jízdních řádech. Nicméně trochu asi jo, protože ten autobus nakonec jel, i když každá minuta, kterou měl zpoždění, pro mě byla věčnost a hlavou se mi honilo jen zoufalé: „Přijeď, přijeď, prosíííím...“ A přijel. :-)

Zpráva ze 3. srazu - constantine

3. sraz
LadyCroft tým - 23.11.2013 17:07
Zpráva ze 3. srazu - constantine

Mno, jelikož tenhle sraz proběhl už před delší dobou, bude můj popis krapet mimo a nepřesný. Moje cesta do Prahy byla stejně nudná jako vždy. Na Florenci jsem pak potkal Arakangu a Sethese a zamířili jsme kamsi do čajovny, ze které si pamatuju čaj (překvapivě), egyptskou vodnici (krásná, krásná? ), předávání dárků pro S a Ari a focení, díky kterému vzniklo pár zajímavých fotek.

Zpráva ze 3. srazu - Arakanga

3. sraz
LadyCroft tým - 23.11.2013 17:07
Zpráva ze 3. srazu - Arakanga

Sraz. To slovo je pro Ladycroft.cz příznačné a my, jak je naším dobrým zvykem, jsme opět neodolali, a provedli další setkání fanoušků Tomb Raideru, které, tradičně, opět probíhalo v Praze. A jak je naším dalším dobrým zvykem, zapomněli jsme sepsat zprávu ze srazu a dát ji na stránky. Čili se toho chopím, po více jak měsíci a půl, a pokusím se zde vymimonit nějaký popis, co se dělo (hlásí se vám sepisovatelka článků se sklerózou).

Galerie

3. sraz
LadyCroft tým - 23.11.2013 17:08
Galerie

Prohlédněte si fotky z třetího srazu Ladycroft.cz b Praze.