Zpráva ze 3. srazu - constantine

Mno, jelikož tenhle sraz proběhl už před delší dobou, bude můj popis krapet mimo a nepřesný. Moje cesta do Prahy byla stejně nudná jako vždy. Na Florenci jsem pak potkal Arakangu a Sethese a zamířili jsme kamsi do čajovny, ze které si pamatuju čaj (překvapivě), egyptskou vodnici (krásná, krásná? ), předávání dárků pro S a Ari a focení, díky kterému vzniklo pár zajímavých fotek.

Opravdový sraz začal až druhý den, kdy jsme měli nejprve sraz s Potkankou kdesi v metru. Hmmm, ráno jsme měli menší zpoždění, ujel nám bus (myslim), pak i metro, takže jsme dorazili mírně pozdě. Potkanka měla šanci nás poznat díky transparentům, které jsme s Ari vyrobili (LC.cz ZDE), a s kterými jsme se po cestě metrem fotili, což nám přineslo nejeden divný pohled z řad spolucestujících.

Fajn, po setkání s Potkankou a představování jsme se vydali kamsi, nakonec se našim cílem stal Petřín. Schody byly dlouhé, výhled krásný, výška vysoká xDDD. Protože jsme měli ještě dost času, vydali jsme se do bistra na Petříně (a byla to dálka? ), kde si všeci dali mega párek v polovičním rohlíku, jen já musim vždycky trhat partu, proto byla má volba smažený sýr v housce. Následovala focení s neurotickými párky, nikdo nevěděl, jak začít jíst, jen já se tomu tlemil.

Pak jsme se pomalým tempem vydali zpět někam, nevím kam, ale došli jsme nakonec na Václavák, kde už čekala SuomiBaby a hádejte co… Zase pozdě! Hmmm, zas to nebyla naše chybka O:-) Mno, nebudu to rozebírat, radši :D Asi v polovině Václaváku jsme s Ari opět vytáhli naše hyperní transparenty (během cesty sloužily k mlácení ? ) a čekali, kolik kolemjdoucích nás osloví. Nakonec se tedy přihlásila Suomi, která čekala delší dobu, protože přijela ještě trochu dřív, než původně měla.

Následovalo představování a odjezd metrem na bowling. Tam jsme kouleli, blbli, natáčeli a fotili ? A s Ari jsme vynalezli počátky našeho Kotevního tance (ten se pak zvrhl v Ledoborce a jemu podobné).

A tím sraz LC pomalu končí, po naší snaze trefit kuželkoidní cosi jsme se vydali doprovodit Potkanku a nakonec i Suomi a zas jsme zbyli jen 3. To je asi teda vše, jen doplním, že sem si sraz dost užil, je fajn poznávat další tvory. Doufám, že ostatní si to taky tak užili a že se zas brzy shledáme a zamimoníme…

Sdílet: