Stripy

Je to už chvíli, co Ari dostala nápad - ztvárnit nás v podobě stripu. První je strip celého LC týmu. Dodám k němu ještě nějakou tu vysvětlivku.

Proč tam máme, to co máme? Začnu odleva:

Sethes: Praporek má, protože skáče na tramplíně. Nápis na tričku - narážka na natáčení antických bohů na prvním srazu - hrál boha okurek. Citrón je narážkou na pojídání citrónu v kavárně na druhém srazu.
Arakanga: Stěrka je z důvodu natáčení reklamy na stěrky a bojového umění stěrkida - určitě to někdy zveřejníme :o). Nápis na tričku je jasný - neskutečně a pořád MIMO. 
constantine: Pánvička v ruce - narážka na natáčení našeho filmu schizofrenie - bude brzy zveřejněn, kde hraje kuchaře a má úžasnou scénu s pánvičkou :o). Nápis na tričku - je na jednom z jeho triček. Myšlenka Kuš - z nějakého, pro mě již zapomenutého důvodu mu říkáme zkráceně Kuš :oD 
Pablo: Kafe v ruce i na tričku značí jeho úžasnou reklamu na tento vynikající nápoj - nebojte bude také zveřejněno :o)

 

A teď další dva. První popisuje událost z prvního srazu, když jsme vylezli na střechu pozorovat hvězdy, a druhý cestu z Radhoště, když jsme hráli slovní fotbal v angličtině a constantinovi došly nápady na slovíčka na "r". Posuďte sami, jak jsme trhlí :o)

 

 

Přidáváme 2 nové stripy. První pojednává o rozhovoru Lary s Kraene a ten druhý o sepisování našeho "rodinného stromu". Vytvořili jsme si mezi sebou různé imaginární rodinné vazby, ty znají především návštěvníci fóra, a nyní jsme zjistili, že je opravdu nemožné se v tom vyznat. Však uvidíte sami ;)

 

  

Arakanga nakreslila další strip. Naráží v něm na naši schopnost se ztratit úplně všude a vždy (i doma). Pro zvětšení na obrázek klikněte.

 

Sdílet: