• »
  • Novinky ze světa Tomb Raider

Novinky ze světa Tomb Raider

Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Naše streamy
constantine - 16.10.2017 16:55
Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Podívejte se na záznam constantinových streamů ze hry Indiana Jones and the Emperor's Tomb. Mimo jiné se můžete těšit na krásné lokace, souboje (a to nejen pěstní), či hledání ztraceného klobouku :D

Chystáme další sraz fanoušků Tomb Raideru

16. sraz
constantine - 14.10.2017 11:06
Chystáme další sraz fanoušků Tomb Raideru

Už delší dobu se nic nedělo, takže je na čase naplánovat další sraz fanoušků Lary Croft a Tomb Raideru, co říkáte? Pojďme si společně odhlasovat datum, kdy se to hodí všem z vás.

Kolekce figurek k 20. výročí Tomb Raideru

Zprávy ze světa TR
constantine - 07.10.2017 10:04
Kolekce figurek k 20. výročí Tomb Raideru

Vzpomínáte si, když jsme vás přibližně před rokem informovali o nové kolekci figurek Lary Croft k 20. výročí série Tomb Raider? Dokonce jste mohli odhlasovat, jestli šestá figurka v kolekci bude z Tomb Raider: Chronicles nebo z Angel of Darkness. Vyhrála AoD Lara, ale od té doby se žádné novinky neobjevily. Nyní však máme k dispozici první ukázku celého sousoší.

Tomb Raider 3 Remake - rozhovor s autorem

Tomb Raider III Remake (Neoficiální)
Pablo - 06.10.2017 15:26
Tomb Raider 3 Remake - rozhovor s autorem

Na stránce Tombraiderdrawings se objevil zajímavý rozhovor s Jonnym Harlowem, autorem Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft Remake a my vám zde publikujeme jeho překlad. Jonny se rozpovídal o lokacích, nových módech, demoverzi, nových vozidlech a vlastně celý ten rozhovor stojí za přečtení. Chcete vědět víc? Klikněte na článek!

Animované gify

Galerie
Pablo - 05.10.2017 15:54
Animované gify

S tím, jak se nám blíží datum vydání nového Tomb Raider filmu s Alicii Vikander v hlavní roli, jsou postupně uvolňovány společností Warner Bros Pictures i různé propagační materiály od rozhovorů, obrázků aj. Tentokrát přišly na řadu animované gify, které můžete nalézt v naší galerii uvnitř článku.

Passpartout: Tomb Raider edition

Naše streamy
constantine - 25.09.2017 16:15
Passpartout: Tomb Raider edition

Jak se povedlo constantinovi přežít jako pouličnímu malíři posedlému Tomb Raiderem ve Francii? Jaké obrazy měly největší úspěch? To vše a mnohem více v našem streamu!

První filmový trailer je tu!

Novinky
constantine - 20.09.2017 07:36
První filmový trailer je tu!

Každý Tomb Raider fanoušek již od včerejška netrpělivě vyhlíží první trailer na nový filmový Tomb Raider. Čekání je u konce a v následujících 2 minutách a 9 vteřinách můžete nahlédnout, co bude Laru v jejím filmovém dobrodružství čekat. Zároveň se můžete podívat na speciální video ze zákulisí, kde se Alicia rozpovídá o tom, jaké to bylo stát se Larou.

První teaser a poster

Novinky
constantine - 18.09.2017 18:07
První teaser a poster

Konečně jsme se dočkali prvního teaseru a posteru k připravovanému Tomb Raider filmu s Alicií Vikander v hlavní roli. Na plakátu si zároveň můžeme všimnout nového loga filmu.

Novinky ohledně filmu

Novinky
Pablo - 15.09.2017 16:07
Novinky ohledně filmu

Již brzy budeme moct očekávat rozsáhlý článek o novém Tomb Raider filmu s Alicii Vikander v hlavní roli v časopisu Empire. O čem bude článek pojednávat? O čem se v něm Alicie Vikander rozvykládá? Jak vypadá Lara na nové fotce uveřejněné k filmu a kdy vyjde trailer? Na všechny tyto otázky naleznete odpovědi uvnitř článku.

Lařino muzeum – Trophy room

Lařino sídlo
Pablo - 14.09.2017 15:57
Lařino muzeum – Trophy room

Občas se i po letech objeví něco, co by člověk měl znát, ale z nějakého důvodu mu to uniklo. Věřím, že vám, věrným fanouškům Lary Croft, určitě ne, ale pokud ano, rád bych zde upozornil na existencí Lařina muzea (reps. Trophy roomu), který se, jak jsem již nyní i já zjistil, objevil i v Tomb Raider Anniversary. A jak vypadá?