• »
  • Novinky ze světa Tomb Raider

Novinky ze světa Tomb Raider

Program (pod)zimního srazu

16. sraz
constantine - 20.11.2017 16:58
Program (pod)zimního srazu

ZMĚNA PROGRAMU SRAZU: Vydáme se po stopách alchymistů ze dvora Rudolfa II. v interaktivní hře v ulicích Prahy. Hra nám zabere 2 - 3 hodiny a ujdeme něco kolem 5km.  V případě nepřízně počasí bude náhradní program.

Tomb Raider Archivy S. 2

Komiksy
Pablo - 08.11.2017 16:02
Tomb Raider Archivy S. 2

Už víte co pod stromeček? Pokud ne, máme jeden tip. Možná už jste to slyšeli, možná ne. Pro ty, co ještě ne, máme velmi dobrou zprávu! Pokračování Lařiných komixových dobrodružství se opět díky vydavatelství Comics centrum vrací zpátky na české pulty a to komplet v češtině! Pro více informací klikněte na článek.

Inktober

Zprávy ze světa TR
constantine - 06.11.2017 18:00
Inktober

Inktober je celosvětová každoroční akce, při které každý, kdo se chce zapojit, sdílí denně 1 obrázek malovaný inkoustem na předem dané téma. Každému dni je přiřazeno jedno slovo a je na autorovi, jak toto slovo kreativně pojme. A protože jsme stránka zaměřená na Tomb Raider, přinášíme vám galerii těch nejzajímavějších Tomb Raider příspěvků z letošního Inktoberu.

Tombraiderovský Halloween

Zprávy ze světa TR
constantine - 31.10.2017 16:30
Tombraiderovský Halloween

Dnešní den je dnem oslav Halloweenu. Krom strašidelných kostýmů k tomuto americkému svátku patří i dlabání dýní. Pokud vás strašidelné obličeje jako motiv pro vaše dýně již omrzely, zkuste letos použít jeden z motivů od Crystal Dynamics k výročí 25 let od založení studia. Samozřejmě mezi nimi najdete i mnohé tombraiderovské :)

Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Naše streamy
constantine - 16.10.2017 16:55
Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Podívejte se na záznam constantinových streamů ze hry Indiana Jones and the Emperor's Tomb. Mimo jiné se můžete těšit na krásné lokace, souboje (a to nejen pěstní), či hledání ztraceného klobouku :D

Chystáme další sraz fanoušků Tomb Raideru

16. sraz
constantine - 14.10.2017 11:06
Chystáme další sraz fanoušků Tomb Raideru

Už delší dobu se nic nedělo, takže je na čase naplánovat další sraz fanoušků Lary Croft a Tomb Raideru, co říkáte? Pojďme si společně odhlasovat datum, kdy se to hodí všem z vás.

Kolekce figurek k 20. výročí Tomb Raideru

Zprávy ze světa TR
constantine - 07.10.2017 10:04
Kolekce figurek k 20. výročí Tomb Raideru

Vzpomínáte si, když jsme vás přibližně před rokem informovali o nové kolekci figurek Lary Croft k 20. výročí série Tomb Raider? Dokonce jste mohli odhlasovat, jestli šestá figurka v kolekci bude z Tomb Raider: Chronicles nebo z Angel of Darkness. Vyhrála AoD Lara, ale od té doby se žádné novinky neobjevily. Nyní však máme k dispozici první ukázku celého sousoší.

Tomb Raider 3 Remake - rozhovor s autorem

Tomb Raider III Remake (Neoficiální)
Pablo - 06.10.2017 15:26
Tomb Raider 3 Remake - rozhovor s autorem

Na stránce Tombraiderdrawings se objevil zajímavý rozhovor s Jonnym Harlowem, autorem Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft Remake a my vám zde publikujeme jeho překlad. Jonny se rozpovídal o lokacích, nových módech, demoverzi, nových vozidlech a vlastně celý ten rozhovor stojí za přečtení. Chcete vědět víc? Klikněte na článek!

Animované gify

Galerie
Pablo - 05.10.2017 15:54
Animované gify

S tím, jak se nám blíží datum vydání nového Tomb Raider filmu s Alicii Vikander v hlavní roli, jsou postupně uvolňovány společností Warner Bros Pictures i různé propagační materiály od rozhovorů, obrázků aj. Tentokrát přišly na řadu animované gify, které můžete nalézt v naší galerii uvnitř článku.

Passpartout: Tomb Raider edition

Naše streamy
constantine - 25.09.2017 16:15
Passpartout: Tomb Raider edition

Jak se povedlo constantinovi přežít jako pouličnímu malíři posedlému Tomb Raiderem ve Francii? Jaké obrazy měly největší úspěch? To vše a mnohem více v našem streamu!