Jill de Jong

Jill de Jong

Jméno: Jill de Jong
Narozena: 17. února 1982
Místo narození: Hoogeveen, Nizozemí
Výška: 183 cm
Barva vlasů: Blond
Barva očí: Zelená
Míry: 86-66-97
Laru představovala:  2002 – 2004

 

Jill začala s modelingem již v patnácti letech, kdy v Nizozemí vyhrála modelingovou soutěž. Od té doby se vypracovala ve velmi známou a úspěšnou modelku. Spolupracovala například s firmami Ralph Lauren, sprchové gely Fa, Calvin Klein, Dolce & Gabbana nebo L'Oréal. Jill žije v Los Angeles a v současné době se krom modelingu věnuje i herectví (zatím má na svém kontě roli ve filmové komedii Nature Calls).

Pro fanoušky Tomb Raideru se však Jill proslavila díky tomu, že byla společností Eidos Interactive roku 2002 vybrána jako hlavní představitelka Lary Croft pro hru Tomb Raider: The Angel of Darkness. Ke svému úspěchu na konkurzu se Jill vyjádřila následovně:

"Když mi z Eidosu řekli, že jsem byla vybrána, byla jsem tak šťastná, že jsem se několik dní jen usmívala. Přátelé říkají, že jsem pro tuto roli jako stvořená, protože mám ráda dobrodružství a cestování. Je to pro mne velká čest reprezentovat postavu s tak velkou sebedůvěrou a silnou osobností. Lara je skvělým vzorem pro lidi všech generací.

 
Jill de Jong Jill de Jong Jill de Jong
Jill de Jong

 

 

Sdílet: