Autoři

V této sekci se dozvíte něco o nás - autorech tohoto webu. Odkud jsme, kolik nám je a co nás krom TR zajímá? Čtěte dál a vše se dozvíte!

 

Arakanga

Pravé jméno: Aneta Ransdorfová
Datum narození: 05.12.1990
Bydliště: Praha
E-mail: Arakanga.Ra@seznam.cz
Blog: http://www.arakanga.blog.cz
Nástup: 20.03.2006
Funkce: Všechno možné, hlavně propagace projektu a shánění informací na zahraničních fórech, články, admin fóra, píše fanfikce
Záliby: Kreslení, psaní (fanfikce, povídky, poezie), četba (Ray Bradbury, Jack Yeovil, něco od Stephena Kinga, Robert Graves...), PC hry (Tomb Raider, Legacy of Kain, Atlantica Online, SilkRoad Online, Fish Fillets, Beyond Good and Evil a tak dál...), amatérské herectví a dabing, tvorba s TRLE a Wad Mergerem, mystika, mytologie, cestování, poslouchání hudby (především soundtracky od Kurta Harlanda a Dannyho Elfmana, the Arrogant Worms, Emilie Autumn), anime, manga, Japonsko a Červený Trpaslík, Rimmere :o)

 

constantine

Pravé jméno: Jiří Ludvar
Datum narození: 13.6.1988
Bydliště: Klatovy
E-mail: constantine.johny@gmail.com
Web: http://www.constantine.cz/
Nástup: střídavě, nejnovější 1. 7. 2010
Funkce: ex-uklízeč fóra, kodér php/MySQL, tvůrce stránek v Drupalu
Záliby: Egypt, hudba ( Björk, Michael Bublé, Damien Rice a spousta dalších, možných i nemožných), filmy (The Nightmare before Christmas, 9, Dancer in the Dark, Drawing Restraint 9, Kill Bill 1+2, Mrtvá nevěsta Tima Burtona…), čtení (o Egyptě, Harry Potter, Deaver, Twilight, Zeměplocha, TR a WoW komiksy, E.A.Poe, dál miluju Utrpení mladého Werthera od J.W. von Goethe, Zápisky z mrtvého domu od Dostojevskeho a další). Krom čtení se snažím kreslit, občas si pohraju s úpravou fotek v Photoshopu, zanadávám nad php nebo zahraji nějakou tu hru (WoW, Tomb Raider, Torchlight, Warcraft III.).

 

Pablo Fuentes

Pravé jméno: Jiří Kokavec
Datum narození: 06.05.1988
Bydliště: Uherské hradiště
E-mail: Pablo.Fuentes@seznam.cz
Nástup: 25.06.2005
Funkce: Zakladatel stránek, admin fóra, články a překlady, sepisování novinek
Záliby: hudba, psaní, hraní (jak na elektronické klávesy, na které se učím již sedmým rokem, tak i v amatérských filmech), focení a samozřejmě natáčení, tvorba levelů do TR, cestování

Sdílet: