Tomb Raider: The Action Adventure

Když jsem nedávno prohlížela stránku www.croftgeneration.com, zaujal mě tam jeden článek s tímto nadpisem. Pokusila jsem se ho pro vás přeložit, omluvte některé prkenné slovní vazby apod., ale dělala jsem co jsem mohla. Každopádně, zdá se, že se bude jednat o něco jako "remake" AoD, ale s tím, že se bude hrát na DVD přehrávačích, ovládat se dálkovým ovládáním... je to vůbec možné?

Lara Croft: Tomb Raider: The action adventure DVD game je nová DVD hra, která obsahuje všechnu zábavu z videoher, ale přitom je snadno dostupná a nepotřebuje nijak drahý herní systém.

Zdá se, že Tomb Raider: The angel of darkness pokračuje a nejspíš odhalí něco z příběhu TR:AoD a TR:The Last revelation. Uvidíme.

Prostě použijte svůj dálkový ovladač, abyste zachytili veškerou záhadnost a vzrušení ságy Tomb Raider. Ovládejte Laru Croft, když se plíží temnými ulicemi Paříže, kolem těsných rohů a rozpadajících se budov, mluví s tajemnými cizinci, to vše v její výpravě, která má vyřešit záhadu, proč byl zavražděn její přítel - a kdo to udělal.

Tato DVD hra se hraje stejně dobře jako kterákoli jiná hra z obchodu, s uživatelským bezešvým rozhraním (rychlé přechody, když se rozhodne další akce) (pozn. překl. – tady se mě neptejte, co to je. Fakt mi to nedochází) a kvalitními 3D animacemi. Hrajte samostatně nebo jako tým, tato DVD hra obsahuje přes 4 hodiny různých možností a rozličné konce.

 

Jednoduché na hraní

Použitím šipek na svém DVD ovládači můžete kontrolovat, co Lara udělá dále. Pomožte Laře přelézat zdi, dělat velké skoky přes překážky a přenášet předměty nebezpečnými situacemi - zvolte špatně a vaše hra může skončit! Najděte různé způsoby hraní a získávání bodů, abyste si zvýšili skóre.

 

Získejte na checkpointech hesla, co vám dovolí si dát pauzu a vrátit se přesně tam, kde jste skončili, o hodiny nebo dny později!

Výrazná filmová grafika, vzrušující příběh, více jak 4 hodiny skvělé akce a intenzivních zážitků. Tato nová DVD dobrodružná hra prakticky proudí přímo z televize!

Chyťte svůj ovladač a připravte se, vaše dobrodružství právě začíná...

Pár nových obrázků z Tomb Raidera: The action Adventure

   

 

Sdílet: