Tomb Raider: The Live Experience

Včera proběhlo v Londýně slavnostní otevření Tomb Raider: The Live Experience. Pojďme se společně vžít do role Lary Croft a podívat se zblízka, co na nás čeká. 

The Live Experience je jakási únikovka pro 8členné týmy. Vžijete se do role studentů archeologie a budete překonávat nástrahy, řešit hádanky, a dokonce se setkáte i s nepřáteli, které musíte přelstít. Provázet příběhem vás budou Alicia Vikander v roli Lary, Earl Baylon jako Jonah a Allen Maldonado jako Zip. Během svého dobrodružství navštívíte 4 lokace a celá hra by vám měla zabrat 75 minut až 2 hodiny. 

 

Lokace

 

Finsko 
Začínáte ve Finsku jako studenti archeologie, kde vás přivítá samotná Lara. V horské chatě budete řešit 4 hádanky a posbíráte nějaké artefakty. Při útěku nákladním autem se budete muset bránit.

Potápějící se loď
V krabicích na nákladní lodi hledáte další indicie pro pokračování ve vašem dobrodružství. 

Costa Rica
V džungli na vás číhá plno nástrah. Budete muset šplhat, běhat, skákat, a dokonce na vás čeká i zip line.

Hrobka
Všechny dovednosti, které jste získali během celého dobrodružství, zúročíte právě v hrobce. Podaří se vám najít cestu v pradávné hrobce, porazit nepřátele a obnovit světovou rovnováhu? 

 

Závěrem

Více informací, včetně možnosti koupit vstupenky, získáte na webu Tomb Raider: The Live Experience. Pokud se do Londýna chystáte, tak se určitě podělte o zážitky! :) 

Malá ochutnávka nakonec:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tomb Raider LIVE Experience (@traiderlive)

Sdílet: