Filmy

SUPER-HERO-BOWL!

Filmy
Pablo - 10.08.2017 16:06
SUPER-HERO-BOWL!

Přemýšleli jste někdy, jak by to vypadalo, kdyby vznikla jedna velká obří aréna a v ní musely bojovat různé filmové postavy? A jak by si v takovém případě vedla Lara Croft? Na všechny tyto otázky naleznete odpovědi uvnitř v článku.

Tomb Raider - The Lost Valley

Filmy
constantine - 28.11.2016 18:04
Tomb Raider - The Lost Valley

Pamatujete si na své první setkání s T-Rexem? Právě tím se nechali inspirovat tvůrci krátkého amatérského filmu Tomb Raider - The Lost Valley.

Tomb Raider Ascension

Filmy
tým Ladycroft - 19.11.2016 11:18
Tomb Raider Ascension

Tomb Raider Ascension je název amatérského fan filmu, který vznikl v roce 2007 pod taktovkou filmového tvůrce Stevena Reynoldse, zatímco v hlavní roli Lary Croft se objeví ne příliš známá britská herečka, Anna Tyrie. Příběh nás zavede na počátek Lařiných dobrodružství, ještě než se naše divoženka stala vykradačkou hrobů.

Rise of the Tomb Raider

Filmy
constantine - 20.06.2016 19:14
Rise of the Tomb Raider

Máme tady nový film, resp. trailer k filmu, který je inspirovaný nejnovějším dobrodružstvím Lary Croft - hrou Rise of the Tomb Raider. Trailer je sice krátký, ale zobrazuje všechny důležité herní prvky obsažené v tomto díle.

Boom Raider

Filmy
constantine - 26.01.2016 18:52
Boom Raider

Filmová skupina Fury Fingers vytvořila film o Laře, jejích útrapách v divočině a lásce k explozím. Snímek je inspirován hrou Rise of the Tomb Raider.

Lara Croft vs Princezna Leia

Filmy
Pablo - 08.05.2015 12:36
Lara Croft vs Princezna Leia

Je to už zhruba rok a půl, co jsme Vám sem posílali souboj Lary Croft proti Nathanu Drakeovi ze hry Uncharted a z tohoto boje vzešla jako vítěz právě naše hrdinka. Jenže Lara poměřuje ráda své síly i s jinými postavami a tak Vám zde posíláme další souboj, ovšem tentokráte s jinou ženskou hrdinkou, kterou není nikdo jiný, než Princezna Leia ze série Star Wars. Vyhraje Lara i tentokrát?

Tomb Raider Tribute

Filmy
Pablo - 01.05.2015 17:24
Tomb Raider Tribute

Umíte si představit, jaké by to bylo spojit příběhy a postavy původních Tomb Raiderů s těmi novými? Pokud ne, nevadí. Odpovědí na to, jak by to celé asi probíhalo, vám může být jeden z posledních amatérských filmů, který je věnovaný právě takovéto kombinaci.

Tomb Raider: In the Shadows

Filmy
constantine - 21.01.2015 21:36
Tomb Raider: In the Shadows

Lara Croft v roce 2013 prodělala restart celé série a hlavně postavy, kdy se ze super epicky neuvěřitelně sexy napůl plastové polo-bohyně stala v celku normální 21 letá studentka archeologie, která ne úplně z vlastní vůle musí bojovat o holý život ve snaze dostat se z ostrova jehož obyvatelé nejsou zrovna kamarádští. Aby přežila, musí se toho ještě mnoho naučit...

Lara Croft vs Nathan Drake

Filmy
Pablo - 28.12.2013 16:15
Lara Croft vs Nathan Drake

Taky vás někdy zajímalo, kdo by vyhrál, zda naše Lara nebo Nathan Drake ze hry Uncharted? Skupinu Bat in the Sun ano a proto se rozhodli vytvořit video, v němž Lara a Nathan bojují o starověkou lebku krále. A jak to celé dopadne? To už se dozvíte přímo ve videu, které pokud vás nezajímá úvodní řeč, začiná v momentě 3:29. Přeji příjemnou podívanou :)

Croft

Filmy
constantine - 25.12.2013 18:22
Croft

Jak jsme včera informovali na našem Facebooku, dnes vyšel fanouškovský film s názvem Croft, který je inspirován nejnovějším dílem hry Tomb Raider.