Rhona Mitra

Rhona Mitra

Jméno: Rhona Mitra
Narozena: 9. srpna 1976
Místo narození: Paddington, Londýn (Anglie)
Výška: 173 cm
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Míry: 86-61-89
Laru představovala:  1997 - 1998

 

Rhona Mitra, dnes známá především jako herečka, byla první oficiální živou Larou Croft. Již předtím, než se ovšem Larou stala, bylo pro ni hraní významnou součástí jejího života. Hrála v mnoha divadelních představeních, objevovala se ve vedlejších rolích televizních seriálů apod.

Výrazněji ovšem na sebe poprvé upozornila až právě v roce 1997, kdy v podobě Lary Croft (kvůli které si dokonce nechala zvětšit prsa) objížděla různé výstavy, dělala focení a rozhovory (navštěvovala speciální kurzy, aby pak uměla správně vystupovat před médii) a celkově velice dobře reprezentovala nového Tomb Raidera.

Mohli jsme jí tak vidět třeba na E3 či ECTS, což hodně zvýšilo její popularitu u fanoušků této hry. Krom jiného dokonce nazpívala i hudební single Getting Naked z něčeho, co se dá nazvat jako takové Tomb Raider album – oficiální název “Lara Croft Female icon“. Názor na písničku a Rhonin zpěv si udělejte sami.

 

Když se potom začalo uvažovat o natáčení celovečerního filmu Tomb Raider, byla Rhona docela jasnou volbou. Za prvé, už Larou jednou byla, za druhé, její podoba s ní je docela očividná. Jenže osud tomu chtěl jinak. Zcela nečekaná a šokující byla událost z roku 1998, když se Eidos Interactive rozhodl Rhonu vyhodit a nahradit ji modelkou Nell mcAndrew. Proč se tak stalo? Existuje mnoho spekulací, ovšem dodnes vlastně ani od Eidosu, ani od Rhony nevzešlo žádné oficiální vyjádření. Možná ani proto se Rhona nikdy nestala Larou v oficiálním filmu. Kdo ví...

V současnosti je Rhona nejvíce známá za své role ve filmech Underworld – vzpoura Lycanů, zahrála si důležitou roli v seriálu Plastická chirurgie s.r.o., Stargate hluboký vesmír nebo třeba u nás v též známém seriálu Advokáti. A vzhledem k tomu, že hraje dál, můžeme se na ni těšit v roce 2016 třeba ve filmu Hard Target 2Rhona Mitra  Rhona Mitra  Rhona Mitra

Rhona Mitra  Rhona Mitra

Rhona Mitra  Rhona Mitra  Rhona Mitra  

 Rhona Mitra  Rhona Mitra

Rhona Mitra

Rhona Mitra  Rhona Mitra

Rhona Mitra  Rhona Mitra

Sdílet: