O Ladycroft

Tato stránka byla založena Pablem Fuentesem dne 25. 6. 2005 za účelem informovat o svém připravovaném levelu Brazilia (naleznete v sekci Amatérské levely) a novinkách ohledně nového dílu Tomb Raideru. Tento účel jí zůstal až do dnešních dní, ačkoliv není jediným. Snažíme se vytvořit i co nejpřátelštější komunitu pro fanoušky Tomb Raideru z České i Slovenské republiky, publikovat jejich práce, poznat se s nimi na nepravidelně, leč vytvale organizovaných srazech a mnoho dalšího.

Kromě informací o Tomb Raideru zde naleznete i chat, fórum, stránky o projektu, na kterém pracujeme, odkazy jiných fanoušků (pokud byste chtěli spřátelit, pište na mail uvedený níže), povídky, videa a obrázky od fanoušků této série, několik amatérských levelů, film, který náš tým natočil a občasník o amatérských levelech.

Současný tým se skládá z Pabla Fuentese (nástup 25. 6. 2005), Arakangy (nástup 20. 3. 2006) a constantina (střídavě, nejnovější nástup 1. 7. 2010). Další členové, kteří se na stránkách po jistou dobu podíleli, jsou Sethes, Dave a EQUUD.

 

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, návrhy či připomínky, pište sem: web@ladycroft.cz