Revisioned: Tomb Raider

Možná už jste o něm slyšeli, možná ne. Ať tak či tak, jedná se o deseti dílnou animovanou sérii, jejíž hlavní hrdinkou není nikdo jiný, než naše odvážná archeoložka Lara Croft. Do světa se tato série dostávala on-line a to v období mezi červencem a listopadem roku 2007, díky videoherní službě zvané Game Tap. Původně však měla série skončit již 27. srpna. Seriál je ztvárněn komiksovou animací. Každý díl tedy působí více méně odlišně, což způsobilo docela velkou vlnu kritiky. Na tu navázala i krátkost jednotlivých dílů. A ač se každá epizoda zabývá jiným obdobím Lařina života, všechny Lary oživila svým hlasem herečka Minnie Driver, která u nás není příliš známá.

Epizody

Keys to the Kingdom (část 1-3) (Klíče do království)

Lara Croft je zatažena do sítě náboženských intrik a zabijáků v momentě, kdy jsou archeologové po nálezu unikátního objevu, který navrací mrtvé k životu, zabiti.

 
 

 

Revenge of the Aztec Mummy (Pomsta aztécké mumie)

Velké trable následují po té, co se Lara zaplete do oživení Montezumy, aztécké mumie.

 

Angel Spit (část 1-2) (Andělský plivanec)

Lara se vydá na Antarktidu, aby pátrala po tajemné substanci, která má schopnost vyléčit jakoukoliv nemoc. Problém však je, jaké další tajemství substance ukrývá?

 

 

Lara Croft: Legacy (Lara Croft: Dědictví)

Lara pátrá po bájném žezle, které jí zavede do chrámu, ve kterém musí přežít souboj s bytostmi napůl lidmi, napůl příšerami.

 

Pre-teen Raider (Předpubertální vykradačka)

Lara vždy nebyla světově známá vykradačka hrobů. Podívejte si, jak si vedla ve svých dvanácti letech na Akademii Croftů.

 

Raising Thaumopolis (Růst Thaumopolisu)

Lara Croft musí vyřešit tři prastaré výzvy, aby si mohla nárokovat ultimátní cenu v bájném podmořském městě Thaumopolis.

 

A Complicated Woman (Komplikovaná žena)

Zatímco se obnovuje prastarý Perseův poklad, tři bohatí lovci si vykládají o tom, jak každý z nich zabil Laru Croft. Anebo že by ne?

 

Pokud chcete seriál ohodnotit na csfd, můžete zde.

Sdílet: