Lokace

To čím se mohl Tomb Raider III rozhodně pyšnit, byly nádherné, exotické lokace. Hra, popřípadě příběh, Laru provedl doslova po celém světě od rodné domoviny Velké Británie (Londýn) až po Asii (Indie), Ameriku (Nevada) nebo třeba Antarktidu. Pojďme si povědět o lokacích, které na Laru v tomto díle čekaly a zaměřme se na to, čím byly vlastně zajímavé.

Londýn

Lokace
Pablo - 08.02.2017 11:01
Londýn

V rámci doplňování starých sekcí našeho webu jsme se rozhodli tentokrát zaměřit na další lokaci z Tomb Raideru 3 - Londýn. Pojďte si připomenout hon za artefaktem The Eye of Isis, který měla v rukou mocná obchodnice Sophia Leigh. Zanořme se spolu do podzemí za prokletým lidem bez tváří. Pojeďme spolu do Londýna a zažijme tohle všechno uvnitř článku.

Nevada

Lokace
Pablo - 20.10.2016 19:50
Nevada

Pojďte si s námi zavzpomínat na nehostinnou poušť plnou jedovatých hadů a hladových supů. Vzpomeňte, co všechno jste museli absolvovat, abyste se dostali až do tajné základny Area 51 a našli ztracený artefakt Element 115. Dnes budeme pokračovat v další lokaci ze hry Tomb Raider III. Dnes si zaletíme do Nevady!

Indie

Lokace
Pablo - 28.09.2016 19:01
Indie

Indie nás zavedla do míst nehostinné jungle, starobylých chrámů a lokací plných nádherných vodopádů a dlouhých nebezpečných řek. Co bylo to, co se nám v této lokaci nejvíce líbilo a čím byly tyto levely nejzajímavější?