Indie

Indie nás zavedla do míst nehostinné Jungle, starobylých chrámů a lokací plných nádherných vodopádů a dlouhých nebezpečných řek. Hlavními nepřáteli pro nás byly zlé opičky, indičtí tygři, rozzuřené piraně a jedovaté kobry. Celkově se lokace skládala ze čtyř levelů: Jungle, Temple Ruins, River Ganges a Caves of Kaliya. Lara v nich pátrala po artefaktu zvaném Infada Stone a snažila se přežít útoky šíleného vědce Tonyho.

 Load screen

 

Jungle – První level ze hry samotné. Jedná se spíše o celkové seznamování s prostředím a toho, co vlastně Lara mohla a nemohla. Level je zajímavý tím, že se dal téměř celý přeskočit a dohrát během dvou minut jen tím, že prostě Lara vlezla do bažiny a vylezla na druhé straně, což samozřejmě nikdo z nás nikdy neudělal. Že ano?

Počet secretů: 6

Temple Ruins – Lara objevuje uvnitř ruin těla Randyho a Roryho, tedy kolegů šíleného Tonyho se kterým na počátku levelu mluvila. Čím je level zajímavý? Rozhodně obživlými sochami Shivy.

Počet secretů: 4

River Ganges – Lara pronásleduje Tonyho. Poprvé má možnost použít dopravní prostředek, kterým je čtyřkolka. Dle autorů je úsek, který Lara v tomto levelu překonává lokace řeky Gangy mezi Kaudiyaly a Rishikeshe v Madhya Pradesh. To jen, abyste z tohoto článku cítili jistou edukaci.

Počet secretů: 5

Caves of Kaliya – Poslední level Indie. Hlavním úkolem Lary je zde překonat labyrint plný jedovatých kober, zničit Tonyho a získat Infada Stone. Potká vás zde tedy první z několika bossáckých soubojů v TR3.

Počet secretů: 0

 A pokud Vás zajímá trochu jiný pohled na lokaci Indie v TR3, klikněte na článek zde.

01

Hurá do Nevady

Sdílet: