Obleky

Pamatujete si ještě, jak jsme se těšili na každý nový screenshot z nového Tomb Raidera? Jak jsme řešili, v jakém dopravním prostředku Lara pojede, v jakých lokacích se probíhá a co má na sobě? Pojďme si tedy projít, co v tom roce 1998 všechno na sobě měla ;)

 

Název: Home outfit

Lokace: Lařin dům – tréningový level

Počet levelů: 1 (Lara’s home)

Je jasné, že na doma se musí nosit něco pohodlného. Lařin domácí úbor je hodně podobný tomu, který si vzala i do Nevadské pouště ovšem s jediným rozdílem. Gatě nemá modré, nýbrž hnědé. Jedná se o jediný outfit z této hry, ke kterému neexistují žádné propagační materiály.

 Home outfit

 

Název: Standard outfit (Classic outfit)

Lokace: Indie

Počet levelů: 4 (Jungle, Temple Ruins, The River Ganges, Caves of Kaliya)

Lařin nejklasičtější oblek z původní pentalogie. Umíte si ji vůbec představit v něčem jiném? Bez tohoto obleku už by snad ani Lara nebyla Larou. Do prostředí Indie se i vzhledem k velké vlhkosti v tamějších junglích velice hodí.

 Classic outfit

 

Název: London outfit (Catsuit)

Lokace: Londýn

Počet levelů: 5 (Thames Wharf, Aldwych, Lud’s Gate, City, All Hallows)

Oblek, který má Lara v nejvíce levelech a to hlavně díky speciálnímu bonusovému levelu, který bylo možné otevřít za získání všech secretů ve hře. Do Londýna si samozřejmě nemohla vzít nic nevhodného a vzhledem k tomu, že se naše archeoložka pohybuje hlavně ve tmě a chce zůstat nespatřená, zvolila si černou barvu. Něco lehce podobného jsme pak mohli vidět ještě v TR5 v New Yorku.

 London outfit

 

Název: South Pacific outfit

Lokace: Jižní Pacifik

Počet levelů: 4 (Coastal Village, Crash Site, Madubu Gorge, Temple of Puna)

Je vedro, na ostrovech se nachází prosluněné pláže a dinosauři a domorodci se o oblečení příliš nezajímají, tak proč nezvolit v boji proti nim něco volnějšího? A armáda ráda přimhouří oči a zůstane na straně lady Croft.

 South Pacific outfit

 

Název: Nevada outfit

Lokace: Nevada

Počet levelů: 3 (Nevada Desert, High Security Compound, Area 51)

U hráčů velice populární outfit, který kontrastuje moc hezky s okolní krajinou. Je to praktické? Ani moc ne. Vzhledem k tomu, že se naše hrdinka snaží dostat do Area 51 hezky v tichosti, možná měla  zvolit jinou, nenápadnější, variantu, kterou si nechala jen na doma. Takhle byla tak nápadná, až nakonec skončila ve vězení. Ps. nebylo náhodou to intro v dodávce další skrytou reklamou na Lucozadu?

 Nevada Outfit

 

Název: Antarctica outfit

Lokace: Antarktida

Počet levelů: 4 (Antarctica, RX-Tech Mines, Lost City of Tinnos, Meteorite Cavern)

Od dob, co navštívila Himaláje, se naše hrdinka poučila a pochopila, že do zimní lokace si nemůže jít jen tak v kraťasech. Nicméně i zde pod teplou bundou najdeme její klasické tričko. Je tedy oblečena dostatečně na nehostinné pláně vždy zmrzlého kontinentu?

 Antarctica Outfit

A který oblek (outfit) se nejvíce líbil Vám? Hlasovat můžete v naší anketě. Vaše módní policie a kritička - Pabla Fuentesová :D

 

Sdílet: