Tony

Pamatujete si ještě na toho šíleného chlápka z počátku Jungle, který chce, aby všechny ty stovky hlasů konečně sklaply a který později Laře tak mile zkomplikuje život? Na toho šíleného chlápka, jehož rozlučka s ním je díky rozprsknutí se do všech světových stran tak velkolepá? Tvrdíte, že to je určitě Tony? Přesně tak, máte pravdu! Je to náš Tony a právě teď nastal čas trochu si ho připomenout.„Hahahahahahaha,“ hysterický smích.

 

Tony byl americký výzkumník pracující v terénu pro Dr. Marka Willarda (tedy i pro společnost RX tech), který pátral po meteorickém artefaktu zvaném Infada Stone. Tento artefakt pak hledal ještě s dalšími dvěma spolupracovníky pro nás známými pouze jako Randy a Rory. Těla těchto dvou nešťastníků byla později nalezena Larou při vstupu do Temple Ruins. Při prvním setkání s Larou působil Tony trochu jako duševně chorý, buď kvůli horečce získané v Jungli, nebo kvůli dlouhé akutní isolaci uprostřed nebezpečné a nehostinné Indie. Toto setkání proběhlo, když dorazila Lara do výzkumného kempu, kde jí Tony nepříliš jasně řekl o chrámu, ve kterém je Infada Stone ukryt. Následně utekl, aby zanechal Laru svému osudu.

 

„Odjíždím. Příštím autobusem. Tato Jungle už do mě napustila dostatek hniloby. Dal bych ti stejnou radu, ale nezdá se, že bys byla ten typ, co by ji přijal.“

 

Lara ho však později dohnala, přičemž v té době už měl přivlastněný Infada Stone (vražený do své hrudi, skoro jako byla kdysi vražena Dýka Xianů) a dokonce už ho uměl i částečně ovládat, jelikož na Laru použil jakýsi druh telekineze, která ji málem zabila. Lara se mu to sice pokusila oplatit, ale nezadařilo se a chlapec se prostě klidně odplavil pryč po řece Ganga. Naposledy jsme mohli Tonyho vidět trošku nelogicky a z neznámého důvodu v malé bezvýchodné místnůstce v levelu Caves of Kaliya. Tam byl Larou nakonec poražen a i okraden.

„Říkám ti, že tam zemřeš! Jo. Hahahaha. Zémřéš!“

Zajímavosti

V levelu Caves of Kaliya je Tony zvaný „Tony Firehands“ což však pravděpodobně nebude jeho příjmení, nýbrž jen přezdívka použita z důvodu, že mohl střílet oheň ze svých rukou.
 

 

 

Sdílet: