Apríl

Jsme zachráněni?

Apríl
constantine - 01.04.2020 20:16
Jsme zachráněni?

Po posledních zprávách se události seběhly velmi rychle. Natla si hraje na spasitelku a vítá zásoby roušek na letišti. Mezitím zakazuje sestře Dorris vyvíjet lék.

Atlantida – nouzová opatření

Apríl
Pablo - 01.04.2020 16:39
Atlantida – nouzová opatření

Vzhledem k šířícímu se viru Covid 19 se rozhodla i hlavní bohyně a vládkyně Atlantidy, Jacqueline Natla, předstoupit před svůj lid a nastavila tvrdá opatření, aby tak pomohla v boji proti zákeřnému onemocnění. Speciálně pro Vás jsme vypsali ty nejdůležitější z nich.

První útoky zaznamenány!

Apríl
constantine - 01.04.2020 12:05
První útoky zaznamenány!

Ano, čtete správně. Naši korespondenti právě odhalili větší množství oživlých mumií, koster a podivných mutantů v Egyptě. Tato monstra vylézají z hrobek a pyramid, kde je dříve úspěšná archeoložka Lara Croft pohřbívala a zasypávala. 

Šokující! Dinosauři se vrací do ulic měst! A nejen delfíni v Benátkách!

Díky karanténě Lary Croft se do ulic našich měst a volné přírody vrací tvorové, o kterých jsme si už dávno mysleli, že jsou vyhynulí. Nevěříte? Měli byste! Šokující fotografie uvnitř článku!

Odporná vražedkyně! Skandální rozhovor uvnitř! Přečtete si její odporné praktiky.

Dnes jsme si pro Vás milí čtenáři připravili rozhovor s vědkyní a doktorkou Kristinou Boaz pracující pro společnost Kabal. Krom toho, že ráda experimentuje v laboratoři, je i vášnivou zahrádkářkou a právě dnes nás pustila do své zahrádky a poví nám své tipy na pěstování rostlinek

Životní příběh kapitánky

Apríl
constantine - 01.04.2016 16:57
Životní příběh kapitánky

Pokud jste někdy navštívili ulice Paříže, nejspíš jste narazili na rudě oděnou blonďatou prostitutku. Jmenuje se Janice, ale lidé jí občas říkají "Kapitánka". Žádný z jejích pravidelných zákazníků však netuší, jak temný příběh se za její přezdívkou skrývá.

Mizející vázy! Záhada objasněna! Čtěte více!

Co stojí za záhadou mizejících váz a nádob z našich ulic? Kdo krade lékárničky a nábojnice? Nestyďte se a zjistěte šokující pravdu uvnitř článku!

Pozor, fanoušci klasiky, přichází nový editor - OGLE!

Co je staré, to je dobré, že, Winstone?

Šok! Slavná archeoložka skončila v blázinci!

Apríl
Arakanga - 01.04.2016 10:58
Šok! Slavná archeoložka skončila v blázinci!

Jaká temná tajemství ukrývají hlubiny Lařiny duše?

Šokující odhalení: Winstonova velká závislost

Apríl
constantine - 01.04.2016 09:05
Šokující odhalení: Winstonova velká závislost

Všichni známe starého dobrého Winstona. Poprvé jsme se s ním setkali v Tomb Raideru 2, kdy věrně pronásledoval Laru a nosil jí občerstvení v jejím panství. O jeho kariéře jsme vás již informovali, ale co jistě nevíte je temná stránka tohoto (ne)věrného sluhy.