Nová módní značka na českém trhu

A prý že staří lidé nemohou být produktivní! Nám dobře známý sluha Winston využil toho, že Lara po rozvolnění protipandemických opatření konečně opustila panství, a realizoval svůj dlouho připravovaný projekt – novou módní značku! Dostupná má být začátkem května a koupíme ji i zde, v České republice.

 

Winston prototypy svých výrobků nosí již dlouhodobě, takže zaručuje svým zákazníkům stoprocentní spokojenost. „Nemá smysl vyrábět něco, co byste sami nepoužili,“ kývá moudře hlavou, zatímco nalévá čaj z konvice vlisované do raptoří lebky. „Víte, vždycky jsem býval kutil, ale během pandemie jsem konečně měl čas na své koníčky. Slečna Croft ale bohužel taky. Takže mě vlastně motivovala k rychlejší výrobě.“

 

Co nám tedy Winstonova značka přinese? Jeho jarní kolekce obsahuje teplé podvlékačky s motivy čajových šálků, teplé ponožky, vycpanou bundu, ručně pletený svetr a dokonce i kulicha (s drobným motýlkem pod bambulí, aby byl vhodný do práce). Trochu nás zarazilo, že návrhář tyto kusy oblečení zařadil do jarní kolekce, ptali jsme se tedy, proč nepřipravil třeba lehký kabátek nebo šátek s květinovými motivy, něco skutečně jarního. Náš rozhovor vypadal zhruba takto:

 

 

LC: Winstone, moc vám gratulujeme! Musíme se ale zeptat, proč je vaše jarní kolekce složená z kusů, co se nosí v zimě?

 

Winston: Ale prosím vás, vždyť jsou všechny naprosto univerzální!

 

LC: Ale to tedy nejsou! Kdo na jaře nosí kulicha?

 

Winston: Já ho mám vždy s sebou. Musíte být vždy připraveni. (na jeho tváři je tak sveřepý výraz, až jsme ustoupili o krok zpět)

 

LC: …na co? Na jarní vánici?

 

Winston: Třeba. Prostě ten, kdo je připraven, přežívá. Rozumíte?

 

LC: Vlastně ne. A můžete pro nás okomentovat fámu, která se šíří…že celá tato linie vznikla proto, že vás Lara pořád zavírá do mrazáku?

 

Winston: To je ovšem ale zlá, zlá pomluva mé nejoblíbenější zaměstnavatelky. Jsem pohoršen.

 

 

A tak náš rozhovor skončil. Winstonova značka se pod zkratkou AFF (AntiFreezer Fashion) objeví ve specializovaných buticích již 1. 5. 2022. Přejeme mnoho prodejů!

 

(Render Winstona pochází z remaku TR2 od Nicobasse)

Sdílet: