Postavy

Kristina Boaz

Vědátorka z Kabalu, pracující v Biodome. Stala se majitelkou Nápravného a léčebného zařízení ve Strahovském psychiatrickém institutu. Má na sobě jizvy z hrůzné letecké nehody, kterou přežila v roce 1987. Potkáte ji během Angel of Darkness ve třech různých podobách - jako člověka, obrovské zmutované "cosi" a nakonec ve formě jakéhosi motýla (mezi námi, motýli jsou o hooodně hezčí).

 

 

Mlle. Margot Carvier

Historička a akademička v Louvre v oddělení Středověkých a renesančních studií. Zapojila se do nedávných výkopových prací pod Louvrem. Přítelkyně a kolegyně Von Croye. Žije osamocena.

 

 

 

 

Marten Gunderson

Voják z Cabaly. Stará se (jak taky jinak) o zabezpečení prostor, které jsou pro Cabalu důležité, třeba jako Louvre apod. Na jeho muže budete narážět po celou hru.

 

 

 

 

Pieter Van Eckhard

Šílený génius ze 14. století. Je známý jako Černý Alchymista. 500 let byl uvězněn a v roce 1945 uprchl, aby oživil biblickou rasu, která je známá jako Nelphilim. Je hlavní zloduch této hry, nebo si to alespoň myslíte. Hned na začátku zavraždí Lařina učitele, Wernera von Croye.

 

 

 

Joachim Karel

Tichý, nenápadný, ale o to více nebezpečný. Další z členů Cabaly. Po celou hru se zdá být vedlejší postavou, ale na konci...no, však uvidíte. Dohlíží na investice a odvod Cabaly, zatímco chrání jejich celosvětové zájmy.

 

 

 

Dr. Grant Müller

Člen Cabaly, co spolupracuje s Kristinou Boaz, také pracuje v Biodome. Rozběhl také program pro studium Světové farmaceutické komise se sídlem v Římě. Vede Botanickou výzkumnou část Strahovského komplexu v Praze. Obtloustlý, komický, ale budete s ním mít vcelku vtipný rozhovor.

 

Janice

Pařížská prostitutka. Potkáváte ji ráno po Wernerově vraždě a podle toho, jak s ní budete mluvit, vám poskytne velmi užitečnou informaci.

 

Pierre

Majitel kavárny Café Métro v pařížském ghettu a jeden ze dvou bývalých zaměstnanců klubu Le serpent rouge - býval tam barmanem. Chce po vás něco dost nebezpečného výměnou za jistou informaci. Kde je bezpečno v těchto dnech? Vítejte v Paříži.

 

Bernard

Druhý bývalý zaměstnanec Le serpent rouge - bývalý údržbář. Shodou okolností chce tu samou věc jako Pierre. Tak co, Laro? Kdo z nich ti prozradí, kde se skrývá Bouchard?

 

Daniel Rennes

Specialista na falšování dokumentů a na černý trh. Vše zastírá jako majitel zastavárny v okrajových uličkách Paříže. Expert na výbušniny. Známý jako paranoik. Můžete u něj zastavit různé předměty, co seberete na cestě.

 

 

 

Luther Rouzic

Knihovník v Pražských městských archivech. Světově uznávaný odborník na mrtvé jazyky a texty. Vlastník Strahovských archivů.

 

 

 

 

Anton Gris

Pracuje jako trenér v Bouchardově organizaci. Původně se osvědčil v Marseille, odkud ho Bouchard přivedl do Paříže, když se operace rozšířily do hlavního města.

 

Louis Bouchard

Šéf Pařížského podsvětí. Podniká zakázané operace skrz celé hlavní město, pověstný díky nelítostnému násilí. Majitel Le Serpent Rouge.

 

 

 

 

Thomas Luddick

Bídný reportér se špatnou reputací, který sledoval aktivity Mafie v Praze. Ve skutečnosti neměl štěstí střetnout se s Cabalou, která nemilosrdně střežila své operace.

Sdílet: