The Trilogy

Možná se mi to jen zdá, možná ne, ale k původním dílům vycházelo daleko více takových těch bonusů okolo. Samozřejmě vycházejí i dnes, ale tehdy to byly takové, nevím jak to správně nazvat, zajímavější perličky pro fanouškovské oko. Jednou z těchhle perliček byl i film, který byl poprvé promítán na zahajovacím večírku Tomb Raideru III v Národním historickém muzeu v Londýně roku 1998 (nebo stylově v Lud’s Gate level).

 Ve filmu „The Trilogy“ se dostáváme na policejní stanici, kde jeden z detektivů spolu s psycholožkou zpovídají fanouška hry Tomb Raider. Ten věří, že díky lepší umělé inteligenci ve hře Tomb Raider III je Lara Croft je ve velkém nebezpečí.

Původním nápadem bylo natočit několik slavných lidí, kteří měli mluvit o tom, jak dobrá tahle hra je. Nicméně nakonec se všechno zvrhlo a vznikl tenhle “dle mého daleko lepší“ nápad. Ve videu bylo možno vidět také první in-game záběry, které byly později použity pro různé reklamní účely. A ještě jedna perlička na závěr! Poté, co byl tento film puštěn na onom zahajovacím večírku tisku, byl chlápek, který ve videu hrál šíleného fanouška, vyvedený přede všemi z večírku ochrankou. No neměli to dobře vymyšlené?

 Jinak za filmem stojí Eidos Interactive, Core Desing a Silver Film production.

 

Zdroj: Daniel Barnes z Planet Lary

Sdílet: