Program srazu 16. 12. 2012

Jak jsme slíbili ve řvoutku, přinášíme vám předběžný přehled programu zimního LC srazu, který se bude konat 16. 12. 2012 v Praze. Nutno dodat, že program je předběžný a můžou v něm nastat změny, kupříkladu proto, že zase nebudeme stíhat šifry (ano, připravte si mozky a zopakujte morseovku), takže je budeme psát na místě.Ti z vás, kteří si nejsou jistí, jestli trefí, nám nezapomeňte napsat na fórum do soukromých zpráv. Pro jistotu vám buď Arakanga nebo constantine poskytnou své telefonní číslo, aby byla jistota, že se nám neztratíte :) A samozřejmě, pokud máte jakékoliv dotazy, nebojte se na nás obrátit (řvoutek, fórum, FB...).


POZOR PROSÍM!!! Vzhledem k tomu, jaké problémy nám minule způsobilo hledání kancelářských potřeb, prosíme všechny účastníky - PŘINESTE SI TUŽKU/PROPISKU A PÁR PAPÍRŮ. 
 1) Posbírání účastníků
Už okolo deváté ráno začneme sbírat návštěvníky, kteří si nejsou v Praze jistí dopravou a budou tedy chtít být vyzvednuti. Určitě bude zastávka na Nádraží Holešovice, dále podle domluvy. Devátá ráno je předběžná, přizpůsobíme se vašemu příjezdu. Ale před devátou nás nikam nedostanete, hlavně proto, že poslední noc před srazem obvykle bývá naplněna nestíháním a prací na srazových hrách. A potom bychom se taky chtěli trochu vyspat. Alespoň dvě hodiny.


2) Kavárna a první hra
Protože čajovny otevírají až odpoledne a venku je už hodně velká zima, první část programu absolvujeme v kavárně. Půjde buď o vědomostní soutěž (podobnou výpravě za živou vodou, kterou jste zažili na minulém srazu), nebo o tombraiderovskou verzi Sabotérů. Pravidla vysvětlíme na místě.


3) Oběd
Následovat bude lovení oběda. V plánu není žádné konkrétní místo, záleží na vaší chuti a finančních možnostech. Kdo si bude chtít přinést oběd z domova, klidně do toho, připravte se ale na konzumaci v mrazu na lavičce (protože v žádné restauraci by z nás asi neměli radost, kdybychom konzumovali vlastní jídlo...mimochodem, víte, že historicky první sraz LC v roce 2006 byl okořeněn vyhozením z restaurace, kde jsme hráli Prší?).

4) Čajovna a druhá hra
Po obědě se přesuneme do Dejvické čajovny, která je už tradičně s našimi srazy spjata. V závislosti na viditelnosti pak bude následovat druhá hra (pravděpodobněji TR Sabotéři, protože nejsou tak nároční na čtení, jako znalostní hry). Počasí naštěstí tentokrát více odpovídá plánované konzumaci teplých nápojů. V případě, že bude k dispozici wifi, se k nám také i přidá (skrze videochat) tělem nepřítomný Pablo Fuentes.


5) Vyhlášení a předání památečních listin
Ano, tentokrát nezahálíme. Pokud se proti nám nespiknou všechny tiskárny v Praze, tak si odnesete alespoň takovouto památku na zimní sraz. A s trochou štěstí dostanete i diplom, na jakém místě jste se umístili. Zároveň bychom před odjezdem rádi probrali pár detailů příštího srazu, plus možnost objednat některé LadyCroft.cz předměty.


6) Vyprovodění účastníků
Vše hezké musí jednou skončit. Po zakončení v čajovně vyprovodíme účastníky na stanice metra, kam budou potřebovat.

Sdílet: