Zpráva z 5. srazu - Lufík

Tak dneska (9.11.) se konal LC sraz. Celkově to byl už 5. sraz, ale pro mě to bylo poprvé. Ze začátku jsem byla samozřejmě nervózní, když jsem prakticky ještě nikoho neznala na živo, ale pouze z ICQ nebo chatu či vůbec.

Já jsem jako 1. dorazila na stanici metra Kačerov po 8. hodině ráno, kde jsem čekala na Sethese, který po chvilce dorazil a pak jsme čekali na Arakangu, Pabla a následně na constantina. Po chvilce seznámení a rozhovoru jsme jeli na Nádraží Holešovice, kde jsme čekali na Willyho a Potkanku. Byla jsem moc ráda, že se mohu se všema sejít, zvlášť když jsem si s některýma po ICQ velmi rozuměla. Neříkám, že s ostatníma ne, ale bohužel jsem s nima neměla žádný kontakt. Samozřejmě byli i některé scény natáčeny. Poté následovala cesta do mekáče, kde se konal TR kvíz. Zrovna pro mojí smůlu, jsem si vylosovala za soupeře Potkanku, která je v TR přeborník co se starých dílů týče - narozdíl ode mě :D Je jasné, že nade mnou Potkanka velkým skórem zvítězila, raději vám ani nebudu říkat kolik jsem měla bodů :D Ve 2. družstvu soupeřil Willy proti constantinovi. V něm zvítězil Willy, který pak soutěžil s Potkankou ve finále. Některé otázky se mi moc líbili, jiné mi total daly zabrat a u některých jsem nevěděla, která bije :D Poté přišla šifrovací část u které jsem si bohužel nevěděla rady, jelikož jsem to řešila po 1. a pak část, která mě strašně bavila, byl kufTR (z původního názvu hra kufr), kde jsem tentokrát společně s Potkankou vymyslela 5 věcí, či osob atd... týkajících se TR. 2. družstvo taktéž...Arakanga s Pablem a Sethesem, zatím vše sledovali, natáčeli či poradili. Pak jeden z družsta řekl taktéž jednomu z toho 2. týmu slovo, které to družstvo vymyslelo. A ten jeden z 2. družstva musel svému společníku nějak naznačit o jaké slovo se jedná, ale nemohl říct kořen slova ani podobné. Todle mě strašně bavilo... mozkové závity pracovaly co nejvíc mohly... hlavně když ze mě Potkanka páčila slova se zrcadlem a rukou :D ovšem i Potkance, Willymu a constantinovi dali některá slova pekelně zabrat. Vše mě velmi bavilo a schodně s Constantinem jsem se umístila na 3. místě a dostala jsem stejně jako ostatní památeční list :) Pak jsme byli doprovodit Pabla na autobus, který už bohužel odjížděl. Po té nás čekala cesta do čajovny, ale jelikož jsme přijeli ještě hodinu před otevíračkou, tak jsme se rozhodli zaskočit na oběd do KFC... se všemi byl suprový pokec. Po najedení a nějaké době kecání jsme se vydali do oné čajovny, kde jsme přišli zrovna na otevíračku a měli tak na výběr ty nejlepší místa :) Po usazení a objednání velmi zajímavých čajů a vodní dýmky (kterou měli Sethes, Ari a constantine) jsme se pustili do několikahodinové debaty. Mluvili jsme o všem možném... ať už se to týkalo TR, či jiných her a věcí. Se všema jsem si velmi rozuměla a povídání bylo velmi zajímavé, zábavné i poučné. Hlavně když Willy vyprávěl o lodi Titanic, toto téma mě velmi zajímalo. Nenapadá mě co všechno z tohoto rozhoru napsat, ale každopádně mě velmi bavil. Pak už nastal čas se pomalu začít rozcházet. Všechny jsme doprovázeli na místa odkaď odjížděli domů atd... Všechno skončilo asi kolem 5. nebo 6. hodiny - teď nevímm přesně.

Můj 1. sraz je pro mě nezapomenutelným zážitkem, se všema jsem se strašně ráda viděla a poznala a už teď se strašně moc těším až bude zase další LC sraz. :)

Sdílet: