Chystáme další sraz fanoušků Tomb Raideru

Už delší dobu se nic nedělo, takže je na čase naplánovat další sraz fanoušků Lary Croft a Tomb Raideru, co říkáte? Pojďme si společně odhlasovat datum, kdy se to hodí všem z vás.

 

Na výběr dáváme opět několik víkendů, tak si vyberte ten, kdy se vám to hodí nejvíc (a označte samozřejmě i více, pokud můžete). Následně vybereme den, kdy může nejvíc lidí. 

Zároveň vás však zkusíme nalákat na víkend 25. a 26. 11., kdy se koná akce NA DEN POD ZEM - v Praze budou zdarma zpřístupněny některé podzemní prostory (např. podzemí Národního a Stavovského divadla, kostel Panny Marie Vítězné a další). Veškeré informace o akci se dozvíte na oficiálním webu NA DEN POD ZEM.

Podle nás by to byl prima program pro Tomb Raider fanoušky - dopoledne prozkoumat nějaké to tajemné podzemí, a odpoledne pak někde sednout na čaj / kafe a zahrát si některou z našich deskovek či jiných her. 

Pokud se vám to však nehodí a vyhraje jiný víkend, tak se tradičně sejdeme na pokec a hry, případně nějaké malování keramiky ve Vypáleném koťátku, bude-li zájem.

Nalákali jsme vás? Tak šup hlasovat! :)

 

Sdílet: