Program narozeninového srazu

Dvanácté narozeniny webu Ladycroft.cz se nám pomalu blíží, a tak je potřeba zveřejnit plán pro náš narozeninový sraz s fanoušky.

Odhlasovali jste si, že se sraz bude konat v neděli 25.6. Jak jsme již avizovali, chceme udělat sraz trošku netradiční, více jako oslavu. Takové piknikové posezení.

 

Kde a kdy?

Sejdeme se tedy v neděli 25.6. ve 14:00 na metru Vyšehrad. Odtud vyrazíme vstříc Vyšehradu, kde si najdeme místo pro náš piknik. Deky a nějaké občerstvení zajistíme, stejně tak jako pár tombraiderovských her (made by Ladycroft). Bohužel má piknik i nějaké nevýhody - pro jistotu nebereme žádné naše deskovky ani karetní hry, nechceme, aby nám je vítr odvál. I tak si ale myslíme, že bude o zábavu postaráno. 

 

Co s sebou?

Pokud chcete, můžete také donést nějaké občerstvení (preferovaně vlastnoručně vyrobené, ale samozřejmě není podmínkou). Kelímky, talířky a ubrousky zajistíme. Pokud budete potřebovat s něčím pomoct / poradit, neváhejte nás kontaktovat. 
No a především si vemte dobrou náladu a chuť pokecat o Tomb Raideru a všem, co vás zajímá! :)

 

Náhradní program?

V případě, že nám počasí nebude přát, přesuneme se do nějaké blízké čajovny. Pokud by byla předpověď špatná už předem, vymyslíme podrobnější program a nejspíš i jiné místo srazu. Určitě vás budeme informovat.

 

To je za nás zatím vše, příští neděli se na vás všechny těšíme! 

Sdílet: