Program 14. srazu

Zimní sraz se nám přiblížil tak, že už nejde ignorovat (aneb hádejte, kdo prokrastinoval, než zjistil, že sraz je zítra a jsme pořád bez programu). Proto dovolte, abychom vás seznámili s přibližným časovým rozvržením:
 
  • 9:30 je sraz u automatů na lístky na Muzeu, nad schody z metra C. Kdo by chtěl, může se k naší skupině přidat až na Hradčanské, kam míříme následně. 
  • Na Hradčanské se chystáme do již tradičního Vypáleného koťátka, kreativní kavárny. Zde posedíme několik hodin a zahrajeme si pár tématických Tomb Raider her, kupř. Střelené zloduchy nebo Gloom Raider. A pokud dá tablet a tiskárna, i jednu novou. 
  • V Koťátku budeme až do oběda, čili cca do 13:00. Pak se rozprchneme po Dejvické za občerstvením dle libosti. 
  • Další zastávkou je od 14:00 hodin Dejvická čajovna. Je možné, že hry budou pokračovat i tam, kvůli nedostatečnému osvětlení půjde ale pravděpodobně o ty, kde moc nezáleží na textu, kupř. Croft manor spí nebo již zmíněná nová hra. 
  • Zbytek programu se odvíjí od individuálních možností. Oficiální konec srazu není, obvykle končíme okolo 18:00. Můžeme ovšem potom zajít na večeři nebo něco k pití, to bude záležet na energii a počtu návštěvníků. 

 

Do toho během srazu budete moct počítat s ochutnávkou cukroví, které slibuje poskytnout constantine. Samozřejmě, že pokud byste se chtěli pochlubit vlastními výtvory, nepohrdneme :)  
 
A to je vše. Děkujeme za přečtení a budeme se na vás těšit :) 
Sdílet: