POZVÁNKA - Letní sraz LadyCroft.cz

Tento rok se to tak nějak všechno hezky sešlo. Přece jen, Tomb Raider slaví krásné výročí 20 let, Ladycroft zase 11 let a když už se sešly tyto dvě čísla, které spolu nemají vůbec nic společného, proč bychom se neměli sejít i my, kteří toho máme spolu společného spousty. Minimálně vášeň k jedné hře a k jedné hrdince.

Z hlasování, které probíhalo na následujícím odkaze: http://doodle.com/poll/pt5bkzm8vwmp9hhb vzešlo, že si všichni máte v kalendáři zakroužkovat datum 9.7.2016 – tedy sobotu, v níž proběhne další letní sraz stránky Ladycroft.cz. A na co všechno se můžete těšit? Na deskovky oficiální, na deskovky námi vytvořené, karetní hry, živou diskuzi, čajovnu a samozřejmě také další TR fanoušky :)

Organizační věci k tomuto dni prosím pište zde do diskuze, nebo k události na FB, ať víme, kde můžeme vyzvednout mimopražské, či dořešit jiné drobnosti. Pokud máte i vlastní nápady ohledně toho, co byste chtěli podniknout v den srazu, vůbec se nebojte a podělte se s námi. Fantazii se meze nekladou :) Už teď se na Vás moc těšíme!

Odkaz na FB událost zde: https://www.facebook.com/events/231831993875881/

Sdílet: