Přípravy zimního srazu

Rádi bychom uspořádali ještě jeden zimní sraz, než nám Arakanga odjede na půl roku do Finska. Pojďme si tedy odhlasovat, co byste na zimním srazu chtěli dělat.

 

Nejprve k termínu

Arakanga odlétá již začátkem ledna, takže bohužel nemáme z volných termínů moc na výběr. Ve formuláři zaškrtněte, která data vám vyhovují. Pokud ani jedno, navrhněte vlastní :)

 

A teď program

Chtěli jsme přijít s něčím novým, takže dáváme na výběr několik možností.

Escape room

Pokud neznáte, tak narychlo představím. Na hodinu nás někam zavřou a musíme utéct :) Pomocí spolupráce v týmu a luštění hádanek, kódů, rébusů postupujete krůčet po krůčku, místnost po místnosti, vstříc úspěšnému řešení celé hádanky. Verzí je mnoho (zneškodni bombu, vyřeš vraždu...) a je jen na nás, co bysme vybrali. Tato varianta je finančně nejnákladnější, vyjde to cca na 1000 Kč na skupinku (záleží na verzi a podniku, co bychom vybrali), takže by se to rozpočetlo na počet lidí. Počítáme cca 250 Kč na osobu. 

LARP

Ano, můžeme si zahrát i LARP s tombraiderovskou tematikou. Místo klidně u někoho z nás doma, téma bychom vymysleli. Finančně nenáročné, ale zábavné. Protože kdo by se nechtěl vžít do kůže takové Boaz, že? :D

Keramika v Koťátku

S tímhle programem už jsme si tak trochu zahrávali několikrát, že bychom konečně mohli vyrazit do Koťátka na keramiku, a ne jen na posezení s čajem :) 

Stará dobrá klasika

Naše LC hry, čajovna, starý známý (a důkladně prověřený) program.

Něco jiného

Napadá vás jiný zajímavý program? Chcete si zahrát bowling / šipky / kulečník / laser game? Zažili jste něco, co chcete zažít i s námi? Nebojte se a navrhněte vlastní program! :)

 

Sdílet: