Program 11. srazu

Sice trochu později, ale i tentokrát se vám hlásíme s programem na sraz. Co vás tedy čeká, pokud se rozhodnete nás navštívit v sobotu v Praze?

 

Předsraz constantina a Potkanky je v 8:45 na Nádraží Holešovice, u vchodu do nádraží z metra. Pokud tedy někdo přijíždíte dříve, než na oficiální začátek srazu, můžete se k nim připojit. 
 
Sraz začíná v 9:30 na Muzeu, konkrétně u vchodu do metra C u automatů na lístky. Na opozdilce se bude čekat do 9:45
 
V 9:45 se sbalíme a vyrazíme trasou metra A do již tradičního srazového zařízení - kreativní kavárny Vypáleného koťátka. Tam máme od 10:00 rezervaci. Tam mimo jiné proběhne vyhlášení narozeninové soutěže. 
 
V Koťátku zůstaneme až do doby oběda (cca 13:00-13:30), kdy se vydáme ulovit na Dejvickou něco k jídlu. 
 
Po obědě se vydáme do čajovny, která slaví v rámci našich srazů premiéru - Liliová čajovna u stanice Invalidovna. Zde máme rezervaci od 14:30. Pobýt můžeme, jak dlouho budeme chtít. 
 
Během čajovny i Koťátka budeme samozřejmě hrát různé tématické TR hry a tentokrát i soutěžit o hodnotné ceny, které nám věnoval tým Crystal Dynamics. 
 
Prosíme návštěvníky, aby si každý nezapomněli vzít vlastní tužku. Nůžky by tentokrát snad chybět neměly, ale jistota je jistota, takže pokud nějaké máte, rozhodně je vezměte sebou. 
 
Pokud byste se někdo ztratili nebo nemohli dorazit, kontaktujte prosím constantina na telefonu 724 518 480.
 
Děkujeme za přečtení a budeme se na vás těšit :)
Sdílet: