Novinky

Tomb Raider: Underworld zpětně kompatibilní s konzolí xBox One

Novinky
-
Zpětná kompatibilita je program, který přináší hry z xBox 360 na konzoli xBox One. Nyní se rodina zpětně kompatibilních her rozrostla o jeden zásadní titul - Tomb Raider: Underworld. Dokonce to vypadá, že jsou zpětně kompatibilní i obě DLC - Beneath the Ashes a Lara’s Shadow.

Render Doppelganger

Novinky
-
Vydány 2 rendery Doppelganger - jedná se o pohled zepředu a zezadu.

Lara's Shadow vydáno 10.03.2009

Novinky
-
Druhý bonusový level k TR: Underworld, Lara's Shadow, vyšel přesně podle plánu a to již v úterý. Stahovat můžete z Xbox MarketPlace a to za 800 bodů.

Charakteristiky hry

Novinky
-
Zbrusu nový level, ve kterém se představí zuřivý "stroj na zabíjení" jako nová hratelná postava. Buďte Doppelganger - Lařino vražedné dvojče - a využívejte její "síly stínu".

Oficiální oznámení hratelné postavy a první render

Novinky
-
Zahrajte si Tomb Raider z jiné perspektivy. Zažijte svět jako Doppelganger, jako temné a smrtící dvojče Lary se nadlidskými schopnostmi.

Beneath the Ashes vydáno

Novinky
-
Oznamujeme to se zpožděním, ale přeci. Beneath the Ashes bylo konečně vydáno a to v úterý 24. února.

První koncept artwork

Novinky
-
Konečně byl uveřejněn první koncept art.

Obal Beneath the Ashes

Novinky
-
Byl uveřejněn obal k BtA a to rovnou ve čtyřech jazykových verzích. Budeme je jmenovat jak jdou zleva doprava - anglická, německá, italská a poslední španělská.

Datum vydání a další informace

Novinky
-
EIDOS oznámil, že level Beneath the Ashes si budeme moci stáhnout z XBox LIVE Marketplace za zhruba týden a půl, přesněji:10. února 2009.

Uveřejněn první screen z Beneath the Ashes

Novinky
-
Objevil se první screen z tohoto bonusového levelu, který by měl vyjít pouze na Xbox360.. Jestli to ale takto nakonec bude, EIDOS začne pravděpodobně nenávidět mnohem více lidí než dříve.