Postavy

Většinu z těchto postav uslyšíte přes sluchátko, jak rozmlouvají s Larou a dávají jí cenné informace.


Shogo Takamoto

Profese: Yakuza Kamicho (boss)

Biografie: Shogo Takamoto je Yakuza Kamicho, kdo miluje starověké zbraně. Jako dodatek k jeho vysokému postavení v japonském gangu se stal stálým zákazníkem na černém trhu se starožitnostmi, kde znechutil sběratele a dobrodruhy smixováním padělků a pravých předmětů. I přes jeho nezodpovědnou pověst ale pokračuje v roli dvojího hráče, aby vyčenichal, co lidé opravdu chtějí a nabídne jim to takovým způsobem, že jejich tužby překonají dobrý úsudek. Jeho poslední střet s Larou mu nechal v ústech velmi hořkou příchuť, ale nechtěl se jít pomstít, protože velmi pravděpodobný neúspěch by pro něj znamenal velkou ztrátu tváře.

 

Toru Nishimura

Profese: Reportér

Biografie: Toru Nishimura byl kdysi odvážný, zkoumavý reportér, který skřížil víc než jednou cesty s Larou. Momentálně je zámožným mediálním mogulem (ne, neptejte se mě co to je, fakt to nevím), příjemný a s dobrým smyslem pro humor, ovšem stále má ještě zálibu v dobrodružství a risku a je vždy šťastný, když potká Laru, pokud ji jedno z jejích dobrodružství přivede do města. Je teď trochu více opatrný – přece jen má jistou zodpovědnost a závazky, některé z nich trochu nepříjemné – a navíc potřebuje mít dobré vztahy s japonskou mafií.

 

 

Amanda Evert

Biografie: Na venek byla Amanda výborná studentka sociální antropologie. Věřila z celého srdce, že běžná představa o realitě není nic jiného, než tenká, jednotvárná vrstva tažená přes nekonečnou pravdu duše. Studovala každou náboženskou a mystickou víru na světě, jak z minulosti, tak ze současnosti. Již na univerzitě byla exepertem na teologii a mysticismus.

Jejím snem bylo objevit znovu nejvyšší znalost z minulosti a učit ji lidi, tak aby mohli všichni dosáhnout duchovního osvícení. Mysticismus v době jejího mládí vypadal jako nevinné laškování, než posedlost a tak to Lara považovala za neškodné. Amandu velice bavilo zkoumat hranice mimo vědecké pátrání. Byla brilantím výzkumníkem, který se stýkal s moderním světem. Mladá, trochu literární, ne příliš sebevědomá a trošku bohatá. Tak to byla Amanda.

Její vztah s Larou byl znázorněn hravým filozofickým škádlením. Nesouhlasili spolu. Jednoho dne v Peru, při hloubení jedné z hrobek, která byla plná postgraduálních studentů, se stala velká katastrofa. Lara byla jediná, která se vrátila na povrch, kde byla i inženýrka Anya Imanu. Anya pak poslouchala hrůzný příběh o tom jak nějaká strašná bytost zabila všechny studenty, kromě Lary a Amandy, ale když se pak pokoušeli utéci, tak na Amandu spadla past, která zabezpečovala místnost. Amanda byla uvězněna pod tíhou stropem a následně se utopila pod vodou naplňující místnost - Avšak přežila.

Důležité: Pokud dohrajete hru, budete moct hrát za postavu Amandy.

 

Alister

Základní informace: Alister je Lařin výzkumný asistent, jeho mysl je naplněna spousty informací z historie. Dokáže rychle poradit, zatímco je Lara na průzkumu. chce testovat svou teorii a odkryje tajemství, které nikdo jiný odkrýt nemůže. Jeho znalosti jsou skutečně užitečné. Alister je napjatý a bere sám sebe příliš vážně.

 

 

 

 

Zip

Základní informace: Zip je technik z Lařina týmu odpovědný za poskytnutí technických informací a logistickou podporu. Žije v dodávce nebo v serverové místnosti v Lařině sídle. Je Lařin stálý vzdálený společník přes sluchátko. Strávil pár let ve vězení a to zvýšilo jeho nenávist ke všem různým organizacím. Bývalý počítačový haker, loajální k Laře.

 

 

 

 

James W. Rutland J.R.

Základní informace: James Rutland mladší vyrostl v obrovském bohatství a výhodách, které mu vyplývaly z jeho příjmení. Šel studovat na západ, kde odpromoval, ale jen stěží díky svým schopnostem. I když to bylo těžké, potěšení z volnosti a užitečnosti, které tím získal, byly obrosvské.

James je charismatický muž, který většinou dostane to, co chce. A dnes? Dnes je předmětem jeho touhy stejná věc jako naší Lary.

 

 

Anaya

Základní informace: Anaya je inženýrka pracující v chudých oblastech jižní ameriky. Je to Lařina dávná přítelkyně z univerzity a byla s ní během tragédie poblíž Segey. Od té doby se jejich cesty neustále kříží.

Sdílet: