Dabéři

Jméno: Keeley Hawes

Rok kdy nadabovala Laru: 2006-2007

Místo narození: Velká Británie

Stav: Svobodná

Barva očí: Modrozelené

Keeley Hawes se přestěhovala do Londýna, když jí bylo 15 let. Přišla sem, aby se stala úspěšnou modelkou. Po pár letech castingový agent, který jí viděl na plakátech campaně "Sisley and Benetton" si ji našel, aby se jí zeptal, jestli by nechtěla přijít na jednu hereckou zkoušku. Tento moment změnil její život. Měla práci a kariéru.

Navzory jejímu irskému jménu, nemá irské předky. Pochází z Marylebone, kde byl její otec taxikář. Má 3 sourozence. Tvrdí o sobě, že je normální Londýňankou a peciválkou.

Keeley jste mohli vidět ve filmech:

Othelo - Dessie Brabantovou
Manželky a dcery - "Wives and Daughters" - Cynthie
The Last of the Blond Bombshells - Mladá Diana Dorsová
Náš vzájemný přítel - "Our mutual friend" - Lizzie Hexamovou


 

Jméno: Rino Romano

Dabuje: James W. Rutland Jr.: 2006

Místo narození: Toronto – Kanada

Rok narození: 1969

Dabér, který je nejvíce znám pravděpodobně díky jeho dabingu jako „Bruce Wayne“ v seriálu Batman a jako Darien Shields v kresleném seriálu Sailor Moon. Daboval Alexanda Munra v PC hře Star Trek: Elite Force jedna i dvě a svůj hlas propůjčil také postavě z Rezident Evil 4, Luisi Sera.

 


 

Jméno: Kath Soucie

Dabuje: Amandu

Místo narození: USA – New York City

Datum narození: 20. února 1967

Je dabérkou, která žije v Los Angeles. Svou kariéru započala v New Yorku jako herečka v divadle. Byly jí nabídnuty role v některých seriálech a různých filmech, a proto se přestěhovala do Los Angeles. Brzy se dostala do podvědomí a díky jejímu přirozenému talentu pro širokou škálu hlasů se v posledních letech stala čím dál více vyhledávanou.

 

Dabovala například v: Winnie the Pooh (Medvídek Pú), 101 dalmatins (101 dalmatinů), Casper, Dexter’s laboratory etc.

 


 

Jméno: Greg Ellis

Dabuje: Allistera

Místo narození: Velká Británie - Wigan

Datum Narození: 21. května 1968

Greg je známý anglický herec. Pracoval na filmech jako jsou Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly, Titanic nebo třeba Pan a Paní Smithovi a objevil se i v seriálu Star Trek: Hluboký vesmír 9 a 24. hodin.

Má též obrovskou kariéru jako Dabér ve hrách. Z těch známějších budu jmenovat Filan Fantasy VII, Liongeart, Onimusha Blade Warriors a samozřejmě též náš Tomb Raider :)


 

Jméno: Alex Désert

Dabuje: Zipa

Datum narození: 18. července 1968

Profese: Herec, zpěvák

I přes to, že tento herec hrál ve spoustě filmů, tak je docela neznámý. Zahrál si například v: Pretty Persuasion, Death of the Day, Becker, Chicken Party atd.

 
Sdílet: