Lara Croft na Netflixu!

Nedávno jsme vás informovali o roce plném překvapení k 25letému výročí značky Tomb Raider. Páni, vážně to už je 25 let? Neuvěřitelné. Jedno z překvapení, které nás tento rok čeká je i nová animovaná série, která bude vysílána na americké stanici Netflix. K příběhu zatím není moc známo. Jen, že se bude odehrávat nějakou dobu po událostech z poslední trilogie. Vrátí se tedy Trinity? Narazíme na staré známé postavy jako Jonah?

Scénáristkou bude Tasha Huo, která už má za sebou takové projekty jako The Witcher: Blood Origin nebo třeba Red Sonja. Ve spolupráci se objeví ale i jiná slavná jména jako Dmitri M. Johnson (Ježek Sonic) či Jacob Robinson, který produkoval obzvláště z počátku minulé dekády mnoho animovaných kraťasů (Lets no panic, My Mom and Other Monsters).

Je důležité uvědomit si, že se v poslední době s animovanými sériemi podle her roztrhl malinko pytel. Oznámeny jsou už Assassins Creed, Resident Evil, adaptace Devil May Cry a dokonce se šušká i o Elder of Scrolls. To může znamenat jediné. Buď nás čekají zlaté časy, nebo příšerné slátaniny stvořené narychlo pro hráčskou komunitu.

Ať tak či tak, rozhodně nám to pomůže zkrátit si čekání na nový Tomb Raider film, který se kvůli covidové pandemii a těhotenství hlavní představitelky Lary Croft Alicie Vikander ještě malinko opozdí.

A kdo by nemohl vydržet vůbec, doporučuji si připomenout Lařinu vůbec první animovanou sérii Revisioned: Tomb Raider, kterou najdete i u nás na stránkách.

Tomb Raider Revisioned

Sdílet: