25 let Tomb Raideru

Ač se to zdá neuvěřitelné, letos uplyne 25 let od vydání prvního dílu hry Tomb Raider. Na co všechno se v rámci roku plného oslav můžeme těšit?

Vše můžete shlédnout v krátkém videu, kde se nám představí pár zaměstnanců z Crystal Dynamics, kteří mají s Tomb Raiderem co dočinění. Mnoho z vás určitě zná Meagan, velmi nadšenou Community managerku, která nás videem provede. Dále se představí nová Community managerka Neha, Executive producer Dallas, či Game director Will.

A na co se tedy letos můžeme těšit? Během oslav budou oficiální Tomb Raider účty na sociálních sítích sdílet fanarty a cosplaye od fanoušků, rozhovory s lidmi, kteří se na hrách podíleli, živé streamy a pár dalších překvapení. Zároveň máme slíbenou malou ukázku toho, jak by Tomb Raider mohl vypadat v budoucnu. Vývojáři se totiž rozhodli spojit všechny Tomb Raider časové osy a hry od Core Design i Crystal Dynamics. Úkol je to rozhodně nelehký, a tak zatím nemůžeme očekávat oznámení nové hry.

Zároveň se chystá nová animovaná Tomb Raider série, která bude vydaná na platformě Netflix. Dějově bude navazovat na Reboot trilogii (Tomb Raider 2013, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider).

Každý měsíc oslav se zaměří na jedno Lařino dobrodružství, a začínáme už v únoru s prvním herním Tomb Raiderem z roku 1996

 

Tak co na to říkáte, a jak se na následující rok těšíte? 

Sdílet: