Novinky okolo nového Tomb Raider filmu

Naposledy jsme vás informovali ohledně nového filmového Tomb Raider počinu v říjnu a to je, řekněme si to na rovinu, už pěkně dávno. Nicméně jak se zdá, vše, co jsme vám tehdy řekli, rychle zapomeňte. Ono to bude zase celé jinak.

Největší změnou je nová scénáristka a režisérka, kterou má být Misha Green. Ta pracuje v současnosti na sérii Lovecraft Country z produkce HBO a nový Tomb Raider film by měl být její další počin. Prozatím není příliš jasné, proč se rozhodli Warneři nahradit scénář napsaný Amy Jump a Benem Wheatleyem, nicméně je možné, že kvůli pokračující pandemické situaci se rozhodli oba tvůrci zaměřit na jiné projekty.

Původně jsme vás také informovali, že první klapka filmu měla padnout již příští měsíc v únoru. Vzhledem ke změně scénáristky a teď pozor, k těhotenství Alicie Vikander, která čeká spolu se svým manželem Michaelem Fassbendem prvního potomka, můžeme počítat s tím, že na nového Tomb Raidera se ještě nějaký ten pátek nepodíváme. Nicméně o všech novinkách vás budeme i nadále informovat a Alicii přejeme, ať se jí mateřství moc líbí.

Alicia Vikander Misha Green

Zdroj: Deadline.com

Sdílet: