Zpráva od Eidosu na TR komunitě

Oficiální název příštího Tomb Raidera je Lara Croft Tomb Raider: Anniversary a první vydaný obrázek, který vidíte výše nám ukazuje nejspíše starou známou lokaci z levelu The lost valley, kde se mimo jiné vyskytoval i Tyranosaurus.

 

Jak jistě víte, Tomb Raider: Anniversary je obnovená verze původního dobrodružství, při kterém to vše začalo. Hra je ale mnohem více, než jen prostý remake. Je to oslava Lary Croft a historie Tomb Raideru.

Lara Croft je charakter, který lidi spojuje. Charakter, který překročil média v kterých byl původně prezentován. Lara měla vždy velmi silné, oddané fanouškovské základny, které nesledovaly pouze každý její pohyb po celých těch desíti letech, ale pomáhaly ji také přeměnit z video herní postavy do mezinárodní digitální celebrity.

Celý ten čas, co byly vydávány nové Tomb Raider hry se fanoušci ptali po remaku původního TR. Tomb Raider: Anniversary je naše odpověď. Tato hra je pro fanoušky. Doufáme, že se vám líbí první obrázek a těšte se na další informace, které příjdou brzy.

Sdílet: