Řecko

Na konci Peru se Lara dozvěděla, že Scion, který našla, není celý artefakt, ale pouze jedna jeho část. Vydává se tedy do Natla Technologies, aby zjistila víc. V nalezeném deníku se dočte o klášteru St. Francis' folly, který je údajně postaven na hrobce Tihocana, legendárního vládce ztracené Atlantidy. A právě v této hrobce by se měl nacházet druhý díl Scionu. 

V Řecku prozkoumáme celkem 5 levelů - St. Francis' Folly, Colosseum, Palace Midas, The Cistern a Tomb of Tihocan. 

 

St. Francis' Folly

Před klášterem narazí Lara na pozůstatky Pierrova tábořiště, uvnitř pak na Pierra samotného. Po prozkoumání lokací objeví obrovskou halu, ve které se nachází komnaty zasvěcené 4 bohům: Atlas, Neptune, Thor a Damocles. Z každé musí donést klíč, aby si odemkla cestu dále. 

Počet secretů: 4 

 

Colosseum

Lara musí prozkoumat celé Colosseum, porazit pár zvířecích nepřátel a opět zastrašit Pierra. Na jednom z balkonů pak objeví vchod do další lokace - Midasova paláce.

Počet secretů: 3

 

Palace Midas

V Midasově paláci se nachází množství hádanek, které mají ochránit část Scionu ukrytou v Tihocanově hrobce. Pomocí důvtipu pak odemkne cestu dál, a snad se při tom nepromění ve zlato.

Počet secretů: 3

 

The Cistern

Lara musí zaplavit obrovskou místnost, aby získala přístup k finální lokaci Řecka - hrobce Tihocana. 

Počet secretů: 3

 

Tomb of Tihocan

Závěrečná lokace Řecka, hrobka panovníka Atlantidy, ve které se nachází druhá část Scionu. K němu se ale bude muset Lara napřed probojovat. 

Počet secretů: 2 

 

 

Zpátky do Peru

Hurá do Egypta

Sdílet: