Witchblade #60

Witchblade #60

Endgame (2/3)

Vydáno: listopad 2002
Počet stran: 40
Autor scénáře: David Wohl
Náčrt: Francis Manapul
Obrysy: Jason Gorder
Barva: John Starr
Autor obálky: Francis Manapul

Pokračování příběhu z Tomb Raider #25 jsme se dočkali pouze v komiksech Witchblade. Dostane se Lara ze spárů zvláštní moci, která ji v minulém díle posedla?

 

Děj

Lara je v obklíčení policistů, ale ničeho se nebojí. Jejím jediným cílem je posednout i Saru Pezzini, nositelku Witchblade. I když Lara útočí na vše kolem, snaží se jí Sara usmířit. Domluvit jí, že ona přece není monstrum, které zabíjí nevinné lidi. 

Lara na chvilku zaváhá, ale pak začne opět útočit. Sara už to nevydrží a zaútočí na Laru pomocí Witchblade. Dodává si odvahu tím, že ta věc není Lara, že ji ovládá to posednutí. Lara ji však chytí a přeletí s ní zpátky na hřbitov, kde vše začalo. Tam, kde se v podzemí ukrývá spící bůh. Lara vysvětluje, že on vše začal. Jen díky Saře. Chce totiž její moc. 

Následně k Saře promlouvá samotný bůh. Že čekal tisíce let, ale ona ho teď vysvobodila. 

 

Názor

Je zajímavé vidět příběh o Laře, který je vyprávěný z pohledu jiné osoby - Sary. Lara tu je však celou dobu posedlá a vlastně ani nevypadá jako Lara - má modré vlasy a obočí a svítící oči. V následujícím díle nás čeká rozuzlení, tak jsem rozhodně zvědavý.

 

< Předchozí komiks Následující komiks >
Sdílet: