Tomb Raider #9

Tomb Raider #9

DEAD CENTER (3/4)

Vydáno: prosinec 2000
Počet stran: 32
Autor scénáře: Dan Jurgens
Náčrt: Andy Park
Obrysy: Jonathan Sibal
Barva: JD Smith
Autor obálky: Andy Park, Michael Turner

 

Děj

V minulém díle skočila Lara v obklíčení. Z toho ji ale velmi rychle vysvobodí Chase Carver. Následně všichni (s Madelin a Riversem - IT učitelem) odjíždí dodávkou do úkrytu. Tam si odpočinou a plánují, co dál. Chase Laře řekne, že ji sledoval celou dobu od chvíle, kdy jí neznámý muž (který patřil k Midnight Squires) nechal artefakt v ložnici. Následně jí řekne o jediném přeživším muži, který kdy opustil Midnight Squires. 

A tak se za ním společně vydají (tedy společně, ale bez Madelin). Odcestují do Louisiany a proplétají se džunglí. Následně musí přebrodit řeku, ale hned jsou obklíčeni krokodýly. Až když z batohu vytáhnou The Eye of Shaherettin se krokodýlové dají na úprk a naše hrdiny spláchne silný vodní vír. 

 

Názor

V tomto díle máme hodně akce a boje. Nechybí sarkastické poznámky mezi Chasem a Larou. Tak nějak se stává pravidlem, že jsou v každém díle 3 hlavní postavy. Když přibyl Chase, náhle se vydali do džungle bez Madelin.

Příběh nevím, jestli mám moc komentovat. Proč Chase rovnou nešel za Larou, když se poprvé objevila Madelin? Proč ji tajně sledoval celou dobu, kdy Lara unikala na vodním skútru a následně letěla letadlem do jiného státu? A jakto, že najednou ví o člověku, který utekl Midnight Squires, když o té organizaci nikdo nevěděl, že opravdu existuje? 

 

< Předchozí komiks Další komiks >

 

Sdílet: