Tomb Raider #8

Tomb Raider #8

DEAD CENTER (2/4)

Vydáno: říjen 2000
Počet stran: 32
Autor scénáře: Dan Jurgens
Náčrt: Andy Park
Obrysy: Jonathan Sibal
Barva: JD Smith
Autor obálky: Andy Park

 

Děj

Hned na začátku je nám představena organizace Midnight squires a vysvětlen důvod, proč prahnou po artefaktu The Eye of Shaherettin - díky němu by totiž dosáhli nesmrtelnosti a mohli by nahlížet do budoucnosti. Mezitím se Lara s Madelin ukrývají v mexické džungli, odkud pak společně odletí do Washingtonu. Tam se setkají s Lařiným IT učitelem.

Když mu chce Lara ukázat nově získaný artefakt, zmocní se jí vize - uvidí, jak je napadají vojáci Midnight squires. Jediná možná úniková cesta je oknem ven. Všichni 3 tedy vyskočí na ulici - a ocitnou se v obklíčení dalších vojáků. 

 

Názor

Bohužel se opět setkáváme s nelogickým scénářem. Napřed Lara řekne, že o artefaktu The Eye of Shaherettin nikdy neslyšela. O stránku později však najednou tvrdí, že díky němu lze nahlížet do budoucnosti... Jak to ví? Kde to zjistila? Celou dobu se ukrývá v džungli. 

Jsem rád, že se vrací Madelin, kterou nepřekvapí, když Lara ukradne letadlo pašerákům drog, ani když se vloupe do kanceláře svého bývalého učitele. Nová věrná služebnice? Něco mi říká, že tomu tak úplně nebude. No, nechme se překvapit :)

 

< Předchozí komiks Další komiks >

 

Sdílet: