Tomb Raider #32

Tomb Raider #32

ANGEL OF DARKNESS (1/3)

Vydáno: srpen 2003
Počet stran: 32
Autor scénáře: Adam Hughes, James Bonny
Náčrt: Tony Daniel
Obrysy: Jonathan Sibal
Barva: JD Smith
Autor obálky: Tony Daniel, Adam Hughes

 

Děj

Lara se nachází v Maroku a je na útěku před bandou hrdlořezů, protože důvěřovala někomu, kdo za to nestál. Ví, že čas na pomstu přijde. Jen se odsud dostat. Útěk to byl náročný, ale díky její schopnosti ovládat zvěř jako koně a velbloudy, ale i jiná vozidla jako motocykl se jí nakonec podařilo hrdlořezy zneškodnit a dostat se téměř nezraněná k letadlu umístěnému na hladině moře, které s ní pak mohlo vzlétnout. Alespoň na některé lidi se dá spolehnout. Na kamaráda Raula, pilota, který právě řídil tohle letadlo. Lara ví, že k ní chová city, ale dělá, že o nich neví. Jen toho občas využije. Jako třeba teď.

Zatímco Raul pilotuje, vytáhne Lara z kapsy jeden z pěti starodávných obrazů, které mají velkou moc a po kterých nyní pátrá. Jedná se o sérii Obscuras. Nastal čas letět do Paříže.

Mezitím v Paříži zazvoní telefon. Služebník jej zvedne a dozví se, co se stalo v Maroku a že Lara Croft prokoukla tento malý, na ni přichystaný, podraz. No nevadí. Teď je již jisté, že Lara Croft musí zemřít, pravil Von Croy.

 

Názor

Velice kvalitní dílko. Takhle si to představuji. Není to přeplácané, hezky to plyne, má to děj, spád a dobře se to čte. Proč se v tomhle duchu nenesly i původní komiksy?

 

< Předchozí komiks Následující komiks >
Sdílet: