Tomb Raider #29

Tomb Raider #29

STRANGE FLESH (1/2)

Vydáno: květen 2003
Počet stran: 32
Autor scénáře: John Ney Rieber
Náčrt: Gerardo Sandoval
Obrysy: Jonathan Sibal
Barva: JD Smith
Autor obálky: Angel of Darkness CGI

 

Děj

Pamatujete si ještě na lorda Vymese? Právě ten koupil Croft Manor, aby se tak dostal ke všem lařiným artefaktům. Lara už je na něj naštvaná z dřívějška, takže se napřed jede pořádně vyzbrojit. Překvapí ji však telefonát od Vymese, který Laru nařkne, že mu překazila jeho plány a jen kvůli ní je uvězněn v ohavném těle, protože se nemůže převtělit do někoho lépe vypadajícího. Následně však Laře nabídne příměří - pokud mu sežene živou a mrtvou vodu, několik litrů od každé, ušetří ji a vrátí jí její sídlo. Lara nabídku rázně odmítne. I proto, že Vymes zabil Tsanga.

Lord Vymes však odvětí, že Tsang není mrtvý a že pokud mu sežene výše zmíněné vody, může ho zachránit. Následně dá Laře 2 týdny, aby vodu sehnala.  

Lara se tedy vydává do Vatikánu. Nemá čas udělat pořádný průzkum, a nemá ani k dispozici svou knihovnu, a tak chce vyzpovídat někoho, kdo by mohl vědět víc. Jejím cílem je jistý Valya, pomatený a vězněný. 

 

Názor

Konečně zase zajímavější děj. Jsem rád, že se nám vlastně spojuje víc komiksů - příběh s lordem Vymesem a ten se Sarou Pezzini. Sice se toho v tomto díle moc nestane, ale i tak mi přijde nějak víc akční, než předchozí. I ta kresba se mi líbí víc. Nezbývá nám než si počkat na pokačování.

< Předchozí komiks Následující komiks >
Sdílet: