Novinky z PAX East

Právě proběhla panelová diskuze Lara Croft: The Undisputed Queen of Gaming (Lara Croft: Nesporná herní královna), a my vám přinášíme všechny důležité novinky, které zde byly odhaleny.

 

The Tomb Raider Suite

Nathan McCree, který skládal hudbu ke hrám Tomb Raider 1 - 3, v současnosti pracuje na plnohodnotném albu inspirovaném prvními díly Tomb Raidera. Využije originální hudbu, kterou rozvine v plnohodnotné skladby. Ty budou poté nahrány londýnským symfonickým orchestrem v Abbey Road Studios. Celé album by mělo vydat na 60 - 80 minut a očekávat jej můžeme v červenci tohoto roku.

Tomb Raider Suite

 

 

20 years of Tomb Raider

Letos vyjde kniha 20 years of Tomb Raider, která mapuje celou historii Tomb Raideru a Lary Croft - v hrách, ve filmech, komiksech, knihách či na filmovém plátně. Ve knize budou obsaženy dříve nezveřejněné obrázky, rozhovory s autory (Core Desing i Crystal Dynamics), dabérkami, skladateli, autory komiksů a dalšími významnými lidmi okolo Tomb Raideru.

V knize bude podrobné info o všech herních dílech, včetně představení nezveřejněných titulů. Je zde i sekce věnována Tomb Raider komunitě a nám, fanouškům. V sekci Dear Lara budou zveřejněny dopisy fanoušků. Celkově má kniha přes 150 kontributorů - jedná se o interview, obrázky a další materiály, které kniha bude obsahovat.

Knihu píše community manažerka Meagan Marie a na pulty obchodů se dostane v říjnu tohoto roku.

 

20 years of Tomb Raider book

 

 

PS: Podařilo se dohledat originální video filmu The Trilogy, který byl zveřejněný při představení Tomb Raideru 3. Aktualizovali jsme tedy náš článek a najdete tam originální verzi v lepší kvalitě.

 

Sdílet: