Hitparáda Lara II

Zatímco v minulé hitparádě Lary jsme se zaměřili jen na klipy, které jste měli opravdu možnost vidět na hudebních stanicích a byly tedy komerčnějšího rázu, přičemž Lara se tam většinou mihla jen jako jedna z ikon herního světa, dnes se podíváme na klipy, které jsou vytvořeny fanoušky, hráči a které jsou zcela věnované jen Laře a hře Tomb Raider. Jste tedy připraveni? Máte opět repráky na maximum? Dobrá, směle do našeho výběru:

 

Tomb Raider: Real Life Musical

Tento videoklip vzniknul v období, kdy vyšla poslední oficiální hra Tomb Raider a vzniknul díky youtubové skupině známé jako AVbyte, která velice ráda vytváří muzikály na různá témata od Disneyovských princezen, záporáků, postav z Her o trůny a další. V hlavní roli Lary a i zpěvu se zde představila Katherine McManus, hudbu a text složil Antonius Nazareth a celé to pak zrežíroval Vijay Nazareth.

 

Tomb Raider Song: The Savage Side Of Me

Jedná se o moc krásnou píseň od umělce říkajícího si Miracle Of Sound. Tato píseň a skladba vznikla opět v roce 2013 při velkém rozruchu okolo vydání nového dílu Tomb Raidera. Umělec se často inspiruje u různých postav, her a filmů a po té na ně skládá hudbu a text, přičemž klipem je právě ona hra nebo film. Takhle už vznikly krom Tomb Raider songu třeba Far Cry 4 song, Assasins Creed song, Shadows of Mordor song a mnohé další.


 

Tomb Raider Rap

A teď změňme úplně hudební styl a pojďme si s Larou zarapovat. Videoklip opět vyšel v roce 2013. Ano, to byl evidentně pro hudební scénu Lary velmi dobrý rok. Tuto píseň složil a zarapoval Dan Bull, youtuber, který se krom jiných činností taktéž zaměřuje na různé známé postavy a pak hry, na které následně skládá své rapové songy. Jak si můžete povšimnout, Lara zde už není stylizována do posledního TR, nýbrž do Legend verze.

 

Tvorba thatnorskchick2

Tady té tvorby ohledně Tomb Raidera máme o hodně víc. Jedná se o velkou fanynku Lary a herní série a tak krom různých parodických videí vznikly i tyhle nádherné tři písně jako:

Janice The Friendly Prostitute

Alister and the Doppelganger

Die Natla!

 

Pokud máte pocit, že jsme zde nějakou píseň opomněli, určitě napište do komentářů a my to napravíme. No a snad nám do budoucna vzniknou další zajímavé písně na motivy Tomb Raider a Lary Croft. Do té doby hudbě zdar!

Sdílet: