Legacy Christmas a Ladycroft narozeninový level v multiplayeru

V nedělním streamu jsme se podívali na dva amatérské projekty z dílny LC. První byl vánoční level Legacy Christmas, dále série našich narozeninových levelů k 10. výročí webu. Jak nám vše šlo v multiplayeru? 

Pro ty, co neznají Tomb Raider multiplayer - je to možnost, jak hrát TR4, TR5 a amatérské levely ve více lidech. Zatím existuje jen beta verze a ne všechno je funkční, ale je to obrovská sranda (vidět třeba 3 Lary na začátku TR4 kolem Wernera). Více info bude v článku brzy.

 

Legacy Christmas

Krátký vánoční level, který je myšlený spíš jako takový vtípek. Obsahuje pár hádanek a spoustu šílených animací a překvapení. Hrál jsem jej já, Potkanka a Voxsound, kvůli množství chyb v multiplayeru nám však nešel dokončit. Level má totiž kvůli úspoře velikosti odstraněné menu, díky čemuž nám nešly použít žádné sebrané předměty (puzzle atd). V normální verzi hry vše funguje. Dále se naskytla chyba, když jedna z Lar posouvá nějaký předmět po podlaze, zasekne se ve hře ostatních a tato posouvací animace jí zůstane - vypadá to velmi komicky a šíleně :D

Líbil se vám level a chcete si ho zahrát? Navštivte stránky Legacy Christmas!

 

Ladycroft narozeninový level

Po dohrání jsme se vrhli na sérii levelů vydanou k desátému výročí webu LadyCroft. Tam ovšem v multiplayeru funguje jen druhý level (protože první a třetí byly vytvořeny v NGLE, které program TR multiplayer zatím nepodporuje). Pustili jsme se tedy do druhého a přes počáteční technické problémy jsme jej ve dvou úspěšně dohráli. Následně jsem sám odehrál levely 1 a 3, aby byla vidět celá hra.

I tuto sérii si můžete zahrát: Ladycroft narozeninový level.

 

A na záznam z celého streamu se můžete podívat v přiloženém videu:

Sdílet: