Ladycroft narozeninový level

Jak jistě všichni víte, web Ladycroft.cz oslavil 25.6. 2015 své desátí narozeniny. Při této příležitosti jsme se rozhodli vytvořit pro fanoušky mini narozeninový level, resp. trojlevel - každý z adminů vytvořil jednu část. A vy si tuto jedinečnou hru můžete nyní zahrát!

Každý účastník srazu dostal památeční CD, které naší hru obsahovalo. Jenže protože bylo málo času, a problémy se hrou zapeklité, obsahovala tato verze hry jisté chyby - více o těchto patáliích vám popsala Ari na blogu. A my jsme se tedy rozhodli, že než hru vydáme i pro ostatní fanoušky, pořádně jí vylepšíme a doupravíme.

Tím pádem Arakanga opravila kameru a chybějící zvuk, který pomáhá s jednou hádankou. Pablo nastavil všechna intra, která mu ve verzi na CD nefungovala - hra tak dostala o hodně lepší nádech. U constantina byly opraveny některé objekty (místo dveří měl košík s ovocem), a byly přidány a upraveny rozhovory. Ano, změnilo se celkem dost a my doufáme, že i návštěvníci srazu si tuto vylepšenou verzi hry zahrají.

Samozřejmě budeme velmi rádi, když nám do komentářů napíšete, jak se vám hra líbí, kde jste se zaselki nebo s čím potřebujete pomoci.

A teď už nezbývá než stáhnout a začít hrát! :) 

 

Stahuj

 

PS: Před hraním si prosím přečtěte přiložené instrukce.

 

 

 

 

 

Sdílet: