Lara's Birthday - multiplayer

Protože jsme minulý týden s Larou oslavili důležité výročí, rozhodli jsme si v našem nedělním streamu zahrát v multiplayeru jeden narozeninový level. A dokonce se nám podařilo ho i dohrát!

Level začíná tím, že jde Lara ve večerních šatech otevřít dveře ve svém panství, protože právě někdo zazvonil. Nejsou to však hosté na oslavu, ale nevítaná návštěva v podobě psa a pár chlápků s pistolemi. Co vše si pro Laru její narozeninový den ještě připraví?

Inu... pár projížděk na motorce, nějaké to pátrání po ztracených klíčích, rozcvičku v podobě skoků, krčení se, test míření ve střelbě... celkem klasika. Level nás zaujal screenshoty, námětem, i hodnocením 7.15. 

Během hraní jsme se trochu zasekli (to když constantine uhořel a zmizel mu tím z inventáře předmět důležitý pro postup). Následovala fáze DOZY poletování kolem, cheatování a celkově docela nespoutané zábavy. Pak mi hra spadla, musel jsem restartovat, a tím se obnovil onen zmizelý předmět - mohli jsme tedy pokračovat dál a celý level v klidu dohrát. 

Rozhodně bych ho ale nehodnotil víc jak 7. Bylo zde hodně chyb, divná geometrie, papírové zdi, špatně napojené místnosti... osobně bych mu dal tak 6.5. I tak je ale level zábavný, ne moc dlouhý, a nudné chvilky si můžete krátit třeba ježděním na motorce kolem sídla / po sídle / po okolní krajině. 

 

Level si můžete stáhnout z trle.net - Lara's Birthday 2003 (revised).

 

Jo a to, jak jsem nemohl vlézt do dodávky je způsobeno tím, že tam je skleněné okno! Nevím, proč mne nenapadlo ten průchod prostřelit. Možná proto, že to jako okno vůbec nevypadá. Takže alespoň toto nebyla chyba hry, ale hráče.

 

 

 

Sdílet: