Všechno nejlepší, Laro!

Je to až neuvěřitelné, ale Lara právě dnes slaví své padesáté narozeniny. 50! Ale vypadá maximálně na pětadvacet :) Má za sebou řadu úspěchů - archeologických objevů, vyřešených záhad, sepsaných knih... Pojďme si na to vše zavzpomínat.

Lařin dobrodružnější život začal v jejích 16 letech, kdy se s otcem Dunstanem vydala na Černý ostrov. Další dobrodružství podnikla s Wernerem von Croyem do Kambodži, vrátila se však sama. Největší ránu jí život přichystal v 21 letech, kdy při pádu letadla přišla o rodiče i snoubence. Následovalo 8 let studií, po kterých se vydala křížem krážem světem vstříc novým dobrodružstvím. Více o Lařině životě se dozvíte v jejím životopise. Zároveň se můžete podívat na přehled všech zemí, které Lara navštívila. Můžete si i tipnout, kam se vydá příště. My víme, že se zrovna vydává na svou narozeninovou party. Uznejte sami, nesluší jí to? :)

Lara Croft vyráží na party

 

Myslím, že mluvím za všechny z LadyCroft.cz, když řeknu, že nás Lara určitým způsobem ovlivnila a zasáhla. Obdivujeme její život, závidíme všechna prožitá dobrodružství a milujeme její kuráž a povahu. Rozhodli jsme se, že jí každý sepíšeme krátké přání a zamyšlení se nad tím, jak asi stráví dnešní den a následující rok. Přidejte se k nám a napište své přání dole do komentářů :)Arakanga
Drahá Laro,
těžko uvěřit, že ti je už 50 let. Možná to bude tím zástupem tvých mladších sestřenic z druhého kolena, které se proplížily pod titulem vykradaček hrobů do světa videoher a řeší za občasného heknutí své rodinné problémy. Nevadí. My si tě pamatujeme takovou, jaká jsi byla v devadesátých letech, a věříme, že jsi stejná dodnes. Co je na pár jizvách, vráskách nebo šedinách! Určitě stále pobíháš po své překážkové dráze, píšeš knihy o svých dobrodružstvích a potměšile pohoršuješ své stárnoucí aristokratické rodiče. Určitě jsi na oslavu svého jubilea pozvala i pár přátel: s věrným Winstonem a otcem Dunstanem se jistě tiše pohihňáváte, když Kurtis sprintuje přes tvou halu, aby konečně zahlédl legendární hlavu T-Rexe (a ty si dáváš záležet, abys mu o tom svícnu řekla až později, až bude popadat dech opřený o jednu z vitrín). Některé věci se zkrátka nemění: jsi dobrodružná, ironická a víš, co od života chceš. Ať se to nikdy nezmění.Pablo:
Milá Laro! Je tomu už 20 let, co se známe a zatímco my na LC jsme stále stejní, tobě už je padesát let. A to je důležité jubileum. Půl století. Doufáme, že jsi od nás dostala tu vyšívanou dečku s houpacím křeslem. V bulváru jsme četli, že jsi prodala své krásné dlouhé vlasy a ve stylu vesnických babiček z Česka sis nechala udělat trvalou, kterou sis nabarvila na fialovo. Taktéž ti zasíláme šití a doufáme, že k 13. roku života našich stránek nám vyšiješ překrásné svetry. Minulý týden volal Winston. Říkal, že jsi občas zmatená a omylem zavřeš samu sebe v lednici. Nebo že se spleteš a roznášíš tácek s čajem po celém sídle. Laro! Tohle není tvoje práce! Ty máš přece cestovat po světě a užívat si dobrodružství. Ne, jak tehdy, když se z tebe stal masový turista a strávila jsi celý týden na pláži ve Španělsku! Musíš odcestovat do Jungle v Peru, vyškrábat se na Machu Pichu a řešit záhady starých kmenů. Chápu, že po událostech let minulých jsi na všechno rezignovala. Njn. Square Enix, Sam, Barbie... Ale ty to zvládneš! Jsi přece Croft! Věříme v tebe a přejeme ti návrat ke “starým“ kořenům. Nech si zase dorůst vlasy, udělej si cop a zapomeň posledních pět let. Pamatuješ, když ti bylo v roce 2003 36 let? Tam navaž. Na události z AoD. Vím, byl to tehdy náročný rok, ale my tě v tom nenecháme! My tě podpoříme a návazné díly s tebou dohrajeme. I když ta představa dečky a houpacího křesla před vstupem do sídla. Hmmm... možná bychom s tebou měnili. V každém případě nám dej vědět, Laro. Buď svá! Zatím a za celý LC tým přejeme vše nejlepší, spousty nových dobrodružství, méně vyřvaných hlasivek a více spokojených fanoušků :)

 

constantine:
Milá Laro, věřím, že díky letům pobíhání po džunglích, pouštích, v chrámech; uskakováním před létajícími kulkami či čelistmi T-Rexů jsi získala takovou fyzičku, že i ve svých padesáti letech zvládneš nejedno dobrodružství a nezalekneš se nových výzev. Díky své překážkové dráze a bazénu jsi stále fit  a věk je tak pro tebe jen bezvýznamné číslo. Věřím, že na dnešní oslavu vyrazíš s Winstonem (který minulý týden oslavil 91 let!) do společnosti přátel a užijete si krásný a poklidný večer. A dál? Doufám, že na nějaké to dobrodružství vyrazíš, protože sedět doma s nohama na stole není nic pro tebe. Na světě je ještě spousta zemí, které si nenavštívila, a spousta krásných chrámů, které si zaslouží prozkoumat. Tvá dobrodružství už nemusí být tak zběsilá, jako ta předchozí, ale pár artefaktů se ti do sbírky určitě ještě vejde :)

Do budoucích let Ti přeji, abys zůstala stále ta nebojácná, silná, neohrožená žena, jakou jsem si před lety zamiloval. 

 

Lara a tým LadyCroft.cz na letišti v Praze

Lara a tým LadyCroft.cz při cestě do Manchesteru k oslavám výročí 20 let Tomb Raideru

 

Na závěr přikládám mé oblíbené video, které vzniklo k 10letému výročí Tomb Raideru (věřili byste, že je to tak dávno??!). 

 

Sdílet: