constantine

Ahoj, jmenuji se Jirka, ale na LC mě znáte pod přezdívkou constantine.

Pocházím z Klatov, což je pěkně blízko u Šumavy, ale již pár let bydlím v Praze, kde jsem studoval (VŠMIE - Aplikovaná informatika) a v současné době pracuji (web programmer). Ve volném čase se věnuji své zvěřině (kanáří pár Meret a Usire), čtení (fantasy, Deaverovky, klasika...), NGLE (In the Name of Aton stále nevydáno :) ), občas psaní (pár povídek, možná někdy zveřejním), velmi zřídka kreslení (času už moc nezbývá). Mám rád historii, především Egypt, rád cestuji, fotím, nerad jím, nerad jsem focen a velmi velmi nerad se nudím :)

A jak jsem se dostal k LC? To už je dávno předávno, tipnul bych to na rok 2007, kdy jsem začínal hrát staré díly (celkem pozdě, vím), a kdy jsem konečně dokopal rodinu, aby pořídili internet. No jedna z mých prvních navštívených stránek byla právě LC, a tak jsem se tak nějak začal ochomítat kolem :)

Časem jsem byl přibrán jako člen týmu, úklidář fóra, mezitím jsem se věnoval i svým webům. Pak jsem na nějakou dobu odešel, jenom abych se mohl asi po roce nezávazně vrátit a překopat statický systém webu na PHP + MySQL. Což ale nebylo úplně ideální pro tak rozlehlé monstrum, jakým se LC stalo, a tak jsem se rozhodl pro úplný návrat a překopání webu na redakční systém.

Mno a v současné době LC běží tak, jak běží, já dělám do systému stále nové a nové zásahy, snažím se vylepšovat, co se dá, snažím se LC zviditelnit, snažím se být aktivní a přicházet stále s novými věcmi :) Jak se mi to daří, to musí posoudit jiní, ale řekněme, že mě to celkem i baví :)

 

 

Novoroční přípitek 2019

constantine
constantine - 01.01.2019 11:00
Novoroční přípitek 2019

Pojďme si v našem tradičním virtuálním přípitku zrekapitulovat uplynulý rok a podívat se na to, co nás čeká v roce nadcházejícím.

Premiéra filmu Lara Croft: Tajemství Anchu

constantine
constantine - 04.12.2018 15:06
Premiéra filmu Lara Croft: Tajemství Anchu

Díky pozvání od Carolinky jsme měli možnost se zúčastnit premiéry českého fanouškovského filmu s Tomb Raider tematikou - Lara Croft: Tajemství Anchu. Jak probíhala premiéra a jaký je náš názor na film?

Soutěž Tomb Raider Coloring Book

constantine
constantine - 11.09.2018 14:22
Soutěž Tomb Raider Coloring Book

Určitě si pamatujete, když jsme vás informovali o soutěži s Tomb Raider omalovánkami. Zkusili jsme své štěstí a za LC poslali hned 2 soutěžní příspěvky!

Dojmy z dema Shadow of the Tomb Raider

constantine
constantine - 29.04.2018 21:44
Dojmy z dema Shadow of the Tomb Raider

Díky Square Enix jsme měli možnost navštívit Reveal Event hry Shadow of the Tomb Raider v Londýně a zahrát si přibližně 30minutové demo. O všechny naše dojmy se s vámi podělíme v tomto příspěvku.

Všechno nejlepší, Laro!

constantine
constantine - 14.02.2018 12:45
Všechno nejlepší, Laro!

Je to až neuvěřitelné, ale Lara právě dnes slaví své padesáté narozeniny. 50! Ale vypadá maximálně na pětadvacet :) Má za sebou řadu úspěchů - archeologických objevů, vyřešených záhad, sepsaných knih... Pojďme s námi na to vše zavzpomínat.

Replika Lařina deníku

constantine
constantine - 19.01.2018 17:26
Replika Lařina deníku

S blížícím se vydáním nového Tomb Raider filmu začíná i jeho propagace. My jsme díky členství v oficiálním Tomb Raider fansite programu získali od společnosti Warner Bros. repliky Lařina filmového deníku.

Tomb Raider na Steamu opět ve slevě

constantine
constantine - 26.12.2017 11:33
Tomb Raider na Steamu opět ve slevě

S vánočními oslavami se pro všechny gamery pojí další akce - zimní výprodeje na Steamu. Ty letošní jsou Tomb Raideru velmi příznivé, některé díly si můžete pořídit až o 89% levněji.

Co si zastreamujeme příště?

constantine
constantine - 21.11.2017 18:16
Co si zastreamujeme příště?

Hru Indiana Jones and the Emperor's Tomb jsme úspěšně zvládli odstreamovat celou, a tak nám nezbývá, než vybrat další hru, které se podíváme na zoubek. Mám předvybráno pár kandidátů, ale můžete navrhovat i jiné hry.

Spouštíme nový projekt!

constantine
constantine - 25.10.2017 11:13
Spouštíme nový projekt!

K výročí vydání prvního herního Tomb Raidera (a k Potkančiným narozeninám!) jsme pro vás nachystali překvapení - spouštíme nový projekt! Ptáte se jaký? :)

Jak jsme unikli z egyptské hrobky

constantine
constantine - 29.09.2017 16:30
Jak jsme unikli z egyptské hrobky

Zajímalo vás někdy, jaké by to bylo, být jako Lara uvězněný v egyptské hrobce plné mumií, nad kterou se vznáší kletba, a mít omezený čas na úprk? My jsme si to zkusili!