Create a Classic 2019

Pokud máte rádi klasické Tomb Raidery, zbystřete. Právě začalo hlasování v soutěži o nejlepší amatérský level používající klasické textury a objekty (tedy z TR1-5). Hlasování probíhá do konce prosince a celkem můžete vybírat z 18 dokončených levelů.

 

Soutěž Create a Classic má jednoduchá pravidla. Použijte klasické objekty a textury a vytvořte level, jehož herní doba bude alespoň 30 minut. Ohlášení soutěže proběhlo 1. července, přihlásilo se celkem 44 autorů. Svůj level v řádném termínu (do konce října) dokončilo 18 z nich. A vy si teď tedy těch 18 klasických levelů můžete zahrát. Nebo si vybrat jen některé z nich, které vám sednou tematicky. Pokud však chcete hlasovat, bylo by spravedlivé odehrát všechny.

I já jsem se letos zúčastnil a i přes některé komplikace a stěhování dokončil svůj level inspirovaný Irskem a legendou o zlaté harfě. Bylo super po delší době zase tvořit a vydat nějaký ten level. Hlavně se těším, až odehraju i ostatní vydané levely, protože dle screenshotů vypadají všechny zajímavě.

Levely jsou publikovány na webu TRLE.net a je tak velmi jednoduché si je stáhnout. 

Hlasovat o ten nejlepší pak můžete na Tomb Raider forums. Vyberte 5 nejlepších levelů (1. - 5. místo), a ty pak dostanou náležitě body dle pořadí. Pro hlasování je potřeba mít účet na TRF.

Sdílet: