LadyCroft.cz slaví 15 let!

Zní to až neuvěřitelně, ale dnes je tomu přesně 15 let, co Pablo založil stránku LadyCroft.cz. I když se s vámi letos nemůžeme podělit o narozeninový dort, něco malého pro vás k oslavě máme.

Za těch 15 let web prošel mnohými změnami vzhledu i obsahu, vznikly další projekty, přidružené weby, videa, písničky, levely... Je toho opravdu hodně. Stali jsme se oficiálním fanouškovským webem Lary Croft a Tomb Raideru. A zároveň vznikla skvělá komunita lidí. S některými z vás se pravidelně vídáme na srazech, jiní komentují a lajkují příspěvky na sociálních sítích. A my jsme za to hrozně rádi! Protože bez vás, našich milých návštěvníků, by web nebyl takový, jaký je. 

Když jsme přemýšleli, jak toto významné výročí oslavit, nic moc nás nenapadalo. Máme plány na pár větších věcí, ale k tomu se musíme sejít. A pak přišel nápad - co udělat takové ohlédnutí na těch uplynulých 15 let? Na všechny naše projekty, srazy a zážitky? A tak jsme postavili naši vlastní LadyCroft galerii! Práce to byla úmorná a namáhavá, ale myslím, že se vyplatila. Polohu galerie vám zatím prozrazovat nebudeme, ale už teď do ní můžete nakouknout v našem videu.

Ale než se do toho pustíte, tak to nejdůležitější - Přeji LC nové projekty, úžasné a zapálené fanoušky a hlavně minimálně dalších 15 let působení! 

 

Sdílet: